Günlük burç yorumları: 27 Ekim

Koç Burcu

Eğer bekarsanız, bugün yeni biriyle tanışabilirsiniz. Hali hazırda bir ilişkiniz varsa, birlikte olduğunuz kişiyle olan ilişkinizin boyutu daha ileri bir seviyeye taşınabilir.

Uplifers önerisi:   Kurduğunuz ilişkileri sürdürebilmek için, doğru adımları atmak gerekir. Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan;  ¨Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler¨

Boğa Burcu

Bugün çevrenizden birinin yeni projeleri üzerine haberler alabilirsiniz. Elinizdeki bilgileri çevrenizdeki kişilerle paylaşırken dikkatli davranmalısınız.

Uplifers önerisi:    1920′lere dek varan çalışmalar insanların hedefleri hakkında konuştuklarında bu hedefe ulaşma şanslarının daha az olduğunu gösteriyor. Konu sizinle ilgili olmasa da, başkalarının hedef ve projelerini paylaşmayın. ¨Hedeflerinizi kendinize saklayın.¨

İkizler Burcu

Aileniz ile bir araya gelmek için ideal bir zaman. Ailenizden birileri bu aralar ziyaretinize gelmek istiyor olabilir. Bu aralar yoğun olsanız da, bu ziyaret size de iyi gelecektir.

Uplifers önerisi:   Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken şu kanıya varıyor:  Hayatınızdaki en önemli şey, diğer insanlarla olan ilişkileriniz.¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Yengeç Burcu

Bugün evinizde sakince oturmak ve kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bu zamanı kendiniz için kullanmalı, kalabalık ortamlardan ve işten uzak durmalısınız.

Uplifers önerisi:  Yoğun yaşam temposunda kendinize vakit ayırmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Önce kendinize yatırım yapmak için  ¨Gün içinde kendinize vakit ayırmanın 10 kısa yoluna¨ göz atabilirsiniz.

Aslan Burcu

Uzun zamandır gerçekleştirmeyi beklediğiniz hayalleriniz yavaş yavaş gerçekleşmeye başlıyor. Makalenizi yayınlayabilir, bir üniversitede ders vermeye başlayabilir, ya da iş yerinde terfi alabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Ertelediğiniz işleri tamamlamak yolunuzun açılmasını sağlar: ¨Başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak 10 öneri¨

Başak Burcu 

Birlikte yaşadığınız kişiyle düzen ve temizlik gibi konularda anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Ilımlı davranarak problemin büyümesini önlemeli ve orta yolu bulmaya çalışmalısınız.

Uplifers önerisi:  İlişkilerdeki temel sorunlardan biri kişinin anlaşılmadığını hissetmesidir. Bu bir iletişim sorunudur. ¨Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler¨

Terazi Burcu

Çevrenizdekiler sizi romantik bir ilişki için uygun olabileceğiniz birileriyle tanıştırabilirler . Ama şu anki iş programınızda düzenli bir ilişkiye vakit ayırmanız zor gibi görünüyor.

Uplifers önerisi:   Yoğun iş temposunda kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Önce kendinize yatırım yapmak için  ¨Gün içinde kendinize vakit ayırmanın 10 kısa yoluna¨ göz atabilirsiniz.

Akrep Burcu

Yeni ayın gelişiyle finansal konularda rahatlama yaşayacaksınız. Ekstra bir gelir elde etmeniz mümkün.

Uplifers önerisi:  Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Yay Burcu

Bu dönem seyahat artık gündeminizde olmasa da, uygun fiyatlı turları ve fırsatları takip etmeye çalışın. Yakında bir kaçamak yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi:   Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Yeni bir eve taşınmayı ya da satın almayı düşünüyorsanız, çevre muhitleri de inceleyin. Farklı yerlerden fiyat teklifi alarak daha iyi karar verebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  “Happy Money: The Science of Smarter Spending” kitabının yazarı ve  Harvard Profesörü Micheal Norton’un akıllı harcamalar yapabilme önerileri: ¨Materyalizm ve mutluluk dengesi¨

Kova Burcu

Kendinizi zenginleştirmek istediğiniz bir dönemdesiniz. Ancak bu zenginlik maddiyatla değil maneviyatla ilgili olacak. Hoşunuza giden aktivitelerin kurslarına katılmaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Kendiniz geliştirmek için sanat dallarıyla uğraşabilir, yakınınızdaki kurslardan, resim, müzik, tiyatro dersleri alabilirsiniz. Belediyelerin ücretsiz kursları olduğunu da hatırlatalım.

Balık Burcu

Evinizde değişiklikler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Perdeleri, halıları değiştirmek gibi küçük detaylarla istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!