Günlük burç yorumları: 23 Ocak

23 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
23 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Bugünlerde hayatınızdaki bir şey, üst üste gelecek bir olaylar zincirine neden olarak heyecan verici durumlara yol açabilir.

Uplifers önerisi: Sürprizler, çoğu zaman hayatınızı beklenmedik yönde değiştirir. Belirsizliklerden hoşlanmıyor olsanız da, arada bir kendinizi hayatın akışına bırakmanızda fayda var.

Boğa

Bazen bir fikrinizi tamamen geliştirebilmek için üzerinde daha çok çalışmanız gerekebilir. Farklı açılardan bakmaya çalışabilir ya da bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Fikir geliştirirken ya da hedef belirlerken, en yaygın ve etkin yöntemlerden olan S.M.A.R.T. tekniğinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Tekniğin detayları için; “Doğru hedefler koymak

İkizler

Bugünlerde, çevrenizde size yardımcı olabilecek kişilerle daha yakın bağlantılarınız olduğunu fark edebilirsiniz.Merak ettiğiniz soruları sormaktan çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa, yakınlarınızdan veya size yardımcı olabileceğini düşündüğünüz birinden istemekten çekinmeyin. Benzer bir durumda onların da sizden yardım istemesini beklerdiniz değil mi?

Yengeç

Hayatınıza eğlenceli bir şeyler katmak için, daha spontan ve cesur olmaya eğilimli olabileceğiniz bir gün yaşayacaksınız.

Uplifers önerisi: Zaman zaman planlara ve kurallara bağlı kalmadan hareket etmek, kendinizi yenilemek için ihtiyacınız olan şey olabilir. Kendinizi özgür bırakın ve anın keyfini çıkarın.

Aslan

Sahip olduğunuz güç, sandığınızdan çok daha fazla. Bugün, bu gücünüzü kullanarak yakınınızdaki birinin daha iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Gücünüzün farkına varın ve her zaman olumlu olana yönelin. Böylece, hem kendinizi hem de çevrenizdekileri daha mutlu edebilirsiniz.

Başak

Bir şeyleri başarıyla tamamladığınızda enerji doluyorsunuz. Çok çalışmak sizi ödüllendirse de bugün farklı şeyler denemek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, çok çalışmaktan değil verimli çalışmaktan geçer. Üretkenliğinizi arttırmak, kendinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlayacaktır.

Terazi

Bugün bir yakınınız, sizi şaşırtacak kadar garip ve beklemediğiniz davranışlar sergileyebilir.

Uplifers önerisi: Eğer iyi tanıdığınız düşündüğünüz biri sizi davranışlarıyla şaşırtıyorsa, yolunda gitmeyen bir şeyler olabilir. Yargılamadan önce, empati yeteneğinizi kullanarak anlamaya çalışın.

Akrep

Bugün tıkandığınızı hissedebilirsiniz. Bu durumdan kurtulmak için sınırlarınızı zorlamanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Bir adım daha ileriye gidebilmek için, bir değişiklik yapın. Kendinize zaman ayırın, farklı çalışma yöntemlerinden ya da bakış açılarından faydalanmaya çalışın.

Yay

Esnekliğinizin değerini biliyorsunuz; çünkü size fırsat bulduğunuz anda harekete geçme şansı veriyor. Beklenmedik gelişmelere hazır olun.

Uplifers önerisi: Karşınıza çıkan fırsatları, yeterli bilgi ya da yeteneğe sahip olmadığınızı düşünerek reddetmeyin. Olumlu değişiklikler için, hazır hissetmeseniz de, fırsatları değerlendirmeye çalışın.

Oğlak

Eğer işleriniz yolunda gidiyorsa, bunun değerini bildiğinizi göstermek için biraz zaman ayırın. Sonrasında, bir sonraki adımınızı planlamak için harekete geçebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sahip olduklarınızın farkında olun ve kıymetini bilin. Müteşekkir ve tatminkar olmak, sizi her zaman mutlu edecektir.

Kova

Fikirleriniz olgunlaştıkça, yeni fikirler üretebilme yeteneğinizin farkına varacaksınız. Olaylara karşı eşsiz bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İçinizdeki gücü keşfedin. Karşılaştığınız durumlarla ilgili tavrınızı kendiniz belirleyin ve adımlarını bu yönde atın.

Balık

Her şeyi akışına bırakmayın ve amaçlarınız doğrultusunda hareket etmeye çalışın. Hareket etme isteğiniz, birçok şeyi değiştirmenizi sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Hayatınızdaki hoşunuza gitmeyen şeyleri değiştirme gücü içinizde. Değiştirmek istediğiniz şeylere karar vererek değişim sürecinizi başlatın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!