Günlük burç yorumları: 23 Mart

23 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
23 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Kariyer planlarınız ve kazançlarınız, olumlu yönde ilerliyor. Süreç biraz yavaş akıyor gibi görünse de, sonuçlar sizi tatmin edecek.

Uplifers önerisi: Hayatınızdaki değişimleri fark etmenin en iyi yolu sabretmektir. Bazı şeyler çok yavaş ilerliyor gibi görünse de, hayat olması gereken hızda akıyor.

Boğa Burcu

Hayatınızın belirli alanlarında dönüm noktalarına varmış olabilirsiniz. Yeni fırsatlara yer açabilmek için, bazı kapıları kapamanız gerekiyor olabilir.

Uplifers önerisi: Geçmişinizde, ilerlemenizin önüne geçen ya da gelişiminizi baltalayan olaylar ya da durumlar varsa, yapmanız gereken hepsini geride bırakmak. Tıpkı, bunu yapan kişiler gibi; “Hayatınızdan çıkarmanız gereken kişiler

İkizler Burcu

Sesinizi duyurmak için oldukça uygun bir zaman. Kendinizi kariyer odaklı ve fikir alışverişine dayanan konularda oldukça iyi ifade edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinizi en iyi ifade etmenin yöntemlerinden biri, beden dilinizi geliştirmektir. Nasıl diye sorarsanız; “Beden dili ve beyinde benlik etkileşimi – Video

Yengeç Burcu

Partnerinizle önemli bir konu üzerinde konuşabilir ve faydalı sonuçlar alabilirsiniz. Sunduğu öneriler oldukça değerli olacak.

Uplifers önerisi: Partneriniz, sizi en yakından tanıyan kişilerden biri olduğundan; ihtiyacınız olan konularda faydalı çözüm önerileri sunacağı gibi, yardımını da esirgemeyecektir. Sorunlarınızla ilgili fikirlerini sormaktan çekinmeyin.

Aslan Burcu

Birikiminizi paylaşmanız için oldukça uygun bir dönem. Seminerler, eğitimler ve bilgi paylaşımı yapabileceğiniz diğer etkinliklere katılmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Deneyimlerinizi paylaşmak, ihtiyacı olan kişilere yardım etmenin en güzel yollarından biridir. Tecrübelerinizi aktarmaktan çekinmeyin.

Başak Burcu

Bugün, sizden yaşça büyük bir yakınınızla, uzun vadede size oldukça büyük yararlar sağlayacak bir konuşma yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sizden yaşça büyük tanıdıklarınızla vakit geçirerek deneyimlerini dinlemek, size hayat boyu kullanabileceğiniz hayat dersleri sunacaktır. Sizi yaşamınız boyunca mutlu edecek diğer şeyler için; “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Terazi Burcu

Geçmişe sünger çekerek yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Uyum sağlamak çok kolay olmasa da, bu süreç size çok şey katabilir.

Uplifers önerisi: Yeni başlangıçlarla beraber, başarı ve mutluluk hikayenizi yeniden yazabilmenize yardımcı olacak öneriler için; “Yeni bir başlangıç yapın

Akrep Burcu

Bugünlerde cömertliğinizle başkalarına yardımcı olmaya çalışırken, diğer yandan da ilgiye ihtiyaç duyduğunuzu fark edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yalnızlık, sizde terk edilmişlik ya da ilgisizlik gibi hisler uyandırıyorsa; bu duyguları olumluya çevirmek sizin elinizde; “Yalnız kalmaya tahammül edemiyorum

Yay Burcu

Yeni bir projenizle ilgili iş planlaması yapmaya çalışırken, enerjinizin çoğunu finansal konulara vermeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Yapmanız gerekenlerle ilgili sizi zorlayan konular varsa, yardım istemekten çekinmeyin. Böylece vaktinizi daha verimli olduğunuz işlere ayırabilirsiniz; “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Oğlak Burcu

Evinizle ilgili değişiklikler ve yenilikler kapıda. Uzun zamandır ihtiyacını duyduğunuz bu değişiklikle uğraşmak, size oldukça iyi gelecek.

Uplifers önerisi: Evinizle ilgili değişiklikler söz konusuysa, pratik dekorasyon önerilerimize göz atmak isteyebilirsiniz; “Evinizin havasını değiştirecek masrafsız ve pratik öneriler

Kova Burcu

Uzun süredir yaptığınız araştırmaları bir sonuca bağlamak istiyor olabilirsiniz. Başarılı bir sonuca ulaşabilmek için ihtiyacınız olan her şey elinizin altında gibi görünüyor.

Uplifers önerisi: İhtiyacınız olan tüm kaynakları bir araya getirdikten sonra, yol haritanızı çizebilmek için bir göz atmanızda fayda var; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Balık Burcu

İş arkadaşlarınızla üzerinde beraber çalışacağınız bir proje, bir anda yapılacaklar listesinde en üst sıraya çıkarak vaktinizin büyük bir kısmını alabilir. Seçeneklerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Özsaygınızı korumak ve taviz vermemek için, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda “hayır” deyin. Konuyla ilgili öneriler için; “Hayır deme korkusu

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!