Günlük burç yorumları: 22 Şubat

22 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Yeni bir eğitim almak ya da bir kursa katılmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinizi geliştirmek istediğiniz konuya henüz karar veremediyseniz, listemize göz atmanızda fayda var; “Bilgi sahibi olmanız gereken 50 şey

Boğa

Yön değiştirmekten bahseden bir grup arkadaşınızın tartışmasına dahil olabilir, etkili ve kritik bir rol üstlenebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yakınlarınıza yardım etmek için elinizden geleni yaparken, olumsuz sonuçlara yol açmamak için bilgi ve fikir alışverişi yapmayı ihmal etmeyin.

İkizler

Elinizden gelenin fazlasını yaptığınız takdirde, içinizi ısıtan ve size daha da cesaret veren bir sonuçla karşılaşmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Hayalini kurduğunuz sonuçlara ulaşabilmek için, çok çalışmanız gerekebilir. Ancak daha verimli olabilmek için, kişisel hayatınız ve iş hayatınız arasındaki dengeyi kurabilmeniz şart. Nigel Marsh’ı n konuyla ilgili görüşleri için; “İş – yaşam dengesini sağlamanın yolları

Yengeç

Bugün kendinizi, yeni cevaplar aradığınız bir sorunun peşinde koşarken ya da yeni bir eğitimin bir parçası olarak bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinizi sürekli geliştirebilmek ve başarıya ulaşabilmek için, yeni şeyler öğrenmek için harekete geçin. En büyük yatırım, kendinize yapacağınız yatırımdır. “Hayatınıza yatırım yapın

Aslan

Aile içerisindeki bazı olayların yol açtığı değişiklikler; sizi değişikliğe adapte olabilmeniz için yeni seçenekler aramak zorunda bırakabilir.

Uplifers önerisi: Hayatınızı sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeniz için, değişen koşullara adapte olabilmeniz gerekiyor. Planlarınızda değişiklik yapmaktan çekinmeyin.

Başak

Sevdiğiniz kişiyle yapacağınız samimi bir konuşma, fikir alışverişi yaparak daha önce aklınıza gelmeyen yeni seçenekler keşfetmenize yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Partnerinizle fikir alışverişi yaparak, ikinizin de daha mutlu olmasını sağlayacak, ortak paydalarda buluşmaya çalışın. İyi bir ilişkinin temelinde, sağlıklı bir iletişim yatıyor. “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

Terazi

Yapılacaklar listenizde bütçe planlaması ve finansal konular var. Planlarınızı işinize uyarlayabilmek için, sorumluluk almanız ve yeni düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Planlarınızın başarıyla sonuçlanabilmesi için, kendinize güvenin ve sorumluluk almaktan çekinmeyin. Var olan potansiyelinizi kullanabilmek için, kaygılarınızdan kurtulun. “İş başarımızı engelleyen kaygılar

Akrep

İlerleme göstermek istemenize rağmen, hızlı büyümenin doğasında var olan zorluklarla karşılaşabilir ve planlarınızı değiştirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hedefinize en hızlı şekilde ulaşabilmek için; koşar adımlarla ilerlemeye çalışmak yerine, küçük ama emin adımlar atmaya özen gösterin. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Yay

Planlarınızı gözden geçirirken karşınıza birtakım sorunlar çıksa da, yapacaklarınızla ilgili heyecanınızı etkilemeyecek.

Uplifers önerisi: Hedeflerinize ulaşma yolunda karşınıza çıkan zorlukların umudunuzu ve kendinize olan inancınızı kaybettirmesine izin vermeyin, başarısızlıktan korkmayın. “Başarısız olma kaygısı

Oğlak

Görüşlerinizi aktarmak için söz almaktan çekinmeyin. Doğuştan gelen liderlik özelliğiniz, başkaları üzerinde uzun süreli etki bırakmanızı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Karşınızdakileri etkileyebilmek için, beden dilinizi etkin şekilde kullanmanız gerekiyor. Beden diliyle ilgili vilimsel araştırma sonuçlarının kişisel deneyimler üzerinden aktarıldığı bir konuşma için; “Beden dili ve beyinde benlik etkileşimi

Kova

Yatırım ve kaynak planlaması yaparken, gecenizi gündüzünüze katarak çalışmanız, elinizden gelenin fazlasını yapmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Yoğun bir tempoda çalışırken, dinlenmeyi ve kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Kişisel üretkenliğinizin sırlarını keşfederek, zamandan tasarruf edin. Yardımcı olabilecek öneriler için; “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Balık

Fikirlerinizi dile getirmek ve kendinizi ifade etmek için oldukça istekli olacaksınız. Grup halinde çalışırken, kendinizi frenlemenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi, özellikle olumsuz olanları, dile getirmeden önce; alabileceğiniz tepkileri hayal edin. Kimseyi incitmemek ve incinmemek için, empati yapmayı deneyin.“Empati nedir, ne değildir?

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!