Günlük burç yorumları: 22 Ocak

22 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Merkür ve Venüs, düşüncelerinizi aydınlatıcı ve ilham verici bir şekilde aktarmanızı sağlamanız için en ideal açıda.

Uplifers önerisi: Sözlü iletişim konusundaki becerilerinizi, sözsüz iletişimin gücüyle birleştirmek; kendinizi en iyi şekilde ifade etmenizi sağlayacaktır. Beden dilinin incelikleri için; “Beden diliniz ne anlatıyor?

Boğa

Üstlerinizden biriyle, işiniz konusunda size yardımcı olabilecek bir yeteneğinizi en iyi şekilde nasıl değerlendirebileceğinizi konuşacaksınız ve takdir edildiğinizi hissedeceksiniz.

Uplifers önerisi: Eğer çalışma şeklinizi ya da işinizi geliştirebilecek fikirleriniz ya da yetenekleriniz varsa, bunları öne sürmekten çekinmeyin. En küçük şeylerin bile size ne getireceğini bilemezsiniz.

İkizler

Eğer hukuki bir sürecin içindeyseniz, bugün konuyla ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmek için uygun bir gün olacak.

Uplifers önerisi: Yasal konular, sorumluluklarınızı ihmal etmemeniz gereken konuların başında gelir. Eğer böyle bir sürecin içindeyseniz, yapmanız gereken şeyler için geç kalmayın.

Yengeç

Bugün, çevrenize karşı olan sorumluluklarınızı yerine getirmenizin karşılığını alacaksınız.

Uplifers önerisi: Sorumluluklarınızın bilincinde olun ve gerçekleştirmek için elinizden geleni yapın. Bu durum her zaman ödüllendirilmenizi sağlamasa da; kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacağı kesin.

Aslan

Bugün sosyalleşmek için elinize geçen tüm fırsatları değerlendirin. Başarılı bir girişime ortak olmanızı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Kendi dünyanızdan dışarı adım atın. Sosyalleşmek ve yeni insanlar tanımak; hem size bir şeyler katacak, hem de yeni fırsatlar sunacaktır.

Başak

Zamanında yetiştirmeniz gereken bir işiniz olabilir. Merak etmeyin, başarıyla tamamlayacaksınız.

Uplifers önerisi: Eğer sahip olduğunuz zaman sınırlıysa, kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Meşgul değil, üretken olun.

Terazi

Fikirlerine güvendiğiniz biri, üzerine çalıştığınız projeyle ilgili yeni bir bakış açısı geliştirmenize yardımcı olabilir, öneriler hatta ilham verebilir.

Uplifers önerisi: Projelerinizle ilgili fikir alışverişi yapmaktan çekinmeyin. Ancak fikir alışverişi yapacağınız kişilerin güvenilir olmasına ve paylaşımlarınızın harekete geçmenize engel olmamasına dikkat edin.

Akrep

Aile fertlerinizden biriyle, finansal konularla ilgili tartışmanız gerekiyorsa; bugün konuya girmek için ideal gün.

Uplifers önerisi: Herhangi bir konuda, fikirlerinizi kendi istek ve tercihleriniz doğrultusunda dile getirmekten çekinmeyin. Tartışma esnasında eleştirilere açık ve yapıcı olun.

Yay

Eğer bir kontrat imzalamak ya da önemli bir toplantı ayarlamak zorunda kalırsanız; etkileyici tavırlarınız ve karar verme yeteneğiniz, kendinize olan güveninizi arttırmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Kendinize olan güveninizi ve etkileyiciliğinizi geliştirmeniz mümkün. Size yardımcı olacak ipuçları için; “Özgüveninizi arttıracak 10 öneri

Oğlak

Yeteneklerinizin değerli olduğunu gösterebilecek güçtesiniz. Karşılığını alacaksınız.

Uplifers önerisi: Başkalarının size karşı tavrı, sizin kendinize olan tavrınızla şekillenir. Değer görmek istiyorsanız, bu değeri önce siz kendinize gösterin.

Kova

Bugün, üretken bir gününüzdesiniz. İçinde bulunduğunuz bir ikilemi çözmenize yardımcı olacak yeni bir fikir geliştirebilir ya da çevrenizdekilere fikirleriyle ilgili ilham verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Üretkenliğinizi en iyi şekilde değerlendirebilmek için; sadece fikir üretmek için değil, fikirlerinizi gerçekleştirebilmek için de çaba gösterin.

Balık

Yaratıcılığınızı kullanmanızı gerektiren ve belirli bir süre içinde tamamlamanız gereken bir iş için, yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendiniz için zaman ayırmaya çalışın ve bu süreyi sadece yapmanız gerekenleri yapabilmek için değil, dinlenmek ve kendinizi dinleyebilmek için kullanın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!