Günlük burç yorumları: 20 Nisan

20 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları
20 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bazen en küçük detaylar bile sizi endişelendirebiliyor. Finansal ve yasal konulara biraz daha odaklanmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Detaylar birçok konuda oldukça önemli olsa da, hayatınızı olumsuz yönde etkilememek için küçük şeyleri takıntı haline getirmemenizde fayda var. “Obsesif kompulsif bozukluk”

Boğa Burcu

Bugün partnerinizle açık ve samimi bir diyaloğa girebilir, sonucunda uyum sağlamak istediğinizin farkına varabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlişkinizin sizi mutlu etmesi için; bireysel farklılıkları kabul etmeyi, anlayış göstermeyi ve uyumlu olmayı öğrenin; “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

İkizler Burcu

Bugün, bir süredir ertelediğiniz görüşmelere yeniden başlamak için uygun bir gün. Sorumluluklarınızı yerine getirmek, sizi rahatlatacak.

Uplifers önerisi: İhmal ettiğiniz işlerin stresinden kurtulabilmek için, harekete geçin ve çalışmaya başlayın. Ertelemek, zamanını daraltarak, üzerinizde daha büyük bir baskı yaratacaktır. “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri

Yengeç Burcu

İş arkadaşlarınızla bir araya gelmek, oldukça verimli sonuçlar doğurabilir. Ancak takımınızı bir arada tutabilmek için, fazladan çaba göstermeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekileri ortak bir noktada buluşturabilmek için, ikna kabiliyetinizin yüksek olması gerekiyor. Takımınızı bir araya getirebilmenize yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Aslan Burcu

Bugün, işiniz ve özel hayatınız arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle, iki tarafa da ilgi göstermeniz gerekiyorsa…

Uplifers önerisi: Mutlu bir hayat sürmenin yolu, hayatınızın tüm alanlarında dengeyi kurabilmekten geçiyor. İşiniz ve özel hayatınızı dengelemenize yardımcı olacak bir bakış açısı için; “İş – yaşam dengesini sağlamanın yolları

Başak Burcu

Yakın zamanda katıldığınız seminerler ve eğitimleri, yeni fikirler üretmenize yardımcı olmuş olabilir. Harekete geçmeden önce, altı çizilen birkaç konuyu gözden geçirmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeden önce, size yol gösterecek bir plan hazırlamanız şart. Planlarınızın sizi başarıya ulaştırabilmesi için; “Başarıya ulaşmanın yolu

Terazi Burcu

Finansal planlarınızla ilgili, bir profesyonelden yardım almak isteyebilirsiniz. Yapacağınız araştırmalar, uzun vadede olumlu sonuçlar doğurabilir.

Uplifers önerisi: Adımlarınızı atmadan önce, gerekli ve yeterli araştırmayı yapmayı ihmal etmeyin; özellikle finansal konularda. “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Akrep Burcu

Bugün, ilişkinizle ilgili düşüncelerinizi dile getirmek isteyebilirsiniz. Böylece partnerinizle birlikte yeni bir düzen ve anlayışın temellerini atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlişkinizi sürdürebilmeniz için, dürüstlük ve anlayışa da en az sevgi ve saygı kadar ihtiyaç vardır. Duygularınızı açıkça ifade etmekten çekinmeyin; “İyi bir ilişkinin formülü

Yay Burcu

Bugünlerde, daha sağlıklı yaşamak için atacağınız her adımın karşılığını alacaksınız. Bu adımlar hayatınıza denge ve huzur getirecek.

Uplifers önerisi: Sağlıklı yaşamak için ihtiyacınız olan tüm konularda uzman görüşleri için, “Live up” kategorimize bir göz atın.

Oğlak Burcu

Son zamanlarda ortaklaşa yürüttüğünüz bir proje üzerinde oldukça yoğun çalışıyor olabilirsiniz. Sonuçlarını almaya başlamış olsanız da, hala çözmeniz gereken birkaç problem olabilir.

Uplifers önerisi: Yaptığınız işlerin karşılığını almaya başlamak, çalışmayı bırakmanız gerektiği anlamına gelmez. En verimli sonuçları alabilmek için, düzenli çalışın ve emin adımlarla ilerleyin.

Kova Burcu

İşinizle ilgili bir projenizi dengelemek için uğraşıyor olabilirsiniz. Projeyi sonuçlandırmaya yakınsanız, biraz ivme kazanmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Daha az zamanda daha çok işinizi bitirebilmek ve en verimli sonuçları alabilmek için, üretkenliğin sırlarını keşfetmek isteyebilirsiniz; “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Balık Burcu

Fikirleriniz üzerinde konuşmak, daha verimli çalışmanıza olanak sağlıyor. Ancak planlarınızı çevrenizdekilerle paylaşmadan önce, bir kez daha kontrol etmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Çalışırken gözden kaçırdığınız ayrıntılar üzerinde çalışabilmek ve hatalarınızı düzeltebilmek için, işinizi bitirdikten sonra kontrol etmek için zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!