Günlük burç yorumları: 19 Şubat

19 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
19 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Eğer yoğun bir programınız varsa, bugünlerde dalgın olmanız sizi işlerinizden alıkoyabilir. Odaklanmak için çaba göstermeniz gerekecek.

Uplifers önerisi: Her şeyi denemenize rağmen yapmanız gerekenlere odaklanamıyorsanız, yenilenmek için ara verin. Bu arada rahatlamanıza yardımcı olacak bir şeyler arıyorsanız; “İki dakikalık rahatlama seansı

Boğa

Arkadaşlarınızdan biriyle ya da partnerinizle olan ilişkinizle ilgili, üzerinde konuşulması gereken şeyler söz konusu olabilir. Sorunun temeline inmeye çalışın.

Uplifers önerisi: Sorunu yok saymak ya da çözümü ertelemek, sorunun büyümesine neden olacaktır. İlişkilerinizde, iletişim becerilerinizi arttırabilmek için; “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

İkizler

Eğer yolunuzun tıkandığını ya da formaliteler arasında kaybolduğunuzu düşünüyorsanız; bu durumu sizi desteklemek yerine engelleyen şeyleri ortadan kaldıracağınız bir fırsat olarak görmeye çalışın.

Uplifers önerisi: Çevrenizde size destek olmak yerine köstek olan, sizi sürekli eleştiren ya da kötü hissettiren birileri varsa, yapmanız gereken onları hayatınızdan çıkarmak. Bu kişilerin kimler olduğunu anlamanıza yardımcı olacak bir liste için; “Hayatınızdan çıkarmanız gereken kişiler

Yengeç

Evinizi düşkün olarak biliniyor olsanız da, seyahat etme isteğiniz artabilir. Bir kaçış planı hazırlamak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Seyahatinizin daha keyifli olabilmesi için size yardımcı olacak uygulamalar; “Seyahat edenler için iPhone uygulamaları

Aslan

Çevrenizden birinin sizinle paylaşmadığı bir bilgi, önümüzdeki hafta açığa çıkabilir. Önsezilerinizi, aradığınızı bulmak için kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Her şeyi bilmek istiyor olsanız bile, bazen karşınızdakine sizinle paylaşmaya hazır olabilmesi için zaman vermenizde fayda var.

Başak

Bugün, sevgiliniz size ilham verebilir ya da yaratıcılığınızı arttıracak biriyle yollarınız kesişebilir. Size rehberlik etmelerine izin verin.

Uplifers önerisi: Yeni kişilerle tanışmak ya da tanıdığınız kişilerin bilmediğiniz yönlerini keşfetmek, çevrenize farklı bir gözle bakmanıza yardımcı olabilir. Fikir almaktan çekinmeyin.

Terazi

Aralarından seçim yapmanız gereken çok sayıda proje varsa, size en çok ilham vereni seçin. Bu seçim size daha çok işin altından kalkma gücü verebilir.

Uplifers önerisi: Daha mutlu ve başarılı bir iş hayatı ve daha verimli çalışma saatleri için, size keyif veren, sevdiğiniz bir işi yapın.

Akrep

Fikirlerinizi spontane olarak harekete geçirmek, size keyif verebilir. Plan yapmak yerine, heveslerinizi takip edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Zaman zaman planlar yapmak yerine spontane olmak gibi küçük davranış değişiklikleriyle daha mutlu ve kendinden memnun bir birey haline gelebilirsiniz. Mutluluğa giden yolda ışıktutabilecek diğer öneriler için; “Kendini iyi hissetmenin 99 adı

Yay

En sevdiğiniz koltuğunuza oturup, kendiniz için zaman ayırma vakti. Biraz ara vermek, ihtiyacınız olduğunu fark etmediğiniz derin bir nefes almanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Nefes aldığınızı hissederek alacağınız tek bir nefes, yaşadığınız anda var olabilmenize ve farkındalığınızın artmasına yardımcı olur. “Bilinçli tek bir nefes – Eckhart Tolle

Oğlak

Zaman yönetimi konusunda çok başarılı olsanız da, bazen bir proje üzerinde daha yaratıcı fikirler üretmek için vakit kaybına izin vererek düşünmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Dikkatinizin dağılması, her zaman kötü değil; hatta bazen birkaç dakikalık bölünme, daha yaratıcı sonuçlar almanıza yardımcı olabilir. Kişisel verimlilikle ilgili daha fazla ilginç keşif için; “Daha verimli çalışmanın yolları

Kova

Eğer bir şeyler almayı düşünüyorsanız, alacağınız şeyin önce uzun zamandır istediğiniz bir şey mi, yoksa sadece modunuza uygun bir şey mi olduğuna karar vermek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Alışveriş yaparken, sadece o dönem kullanabileceğiniz ya da trendi geçecek şeyler satın almak yerine; uzun süre kullanabileceğiniz ve daha yararlı olacak şeyleri tercih edin.

Balık

Görünümünüzü değiştirmek için istekli olabilirsiniz. Bugünlerde, ihtiyacınız olan ilhamı bulacak ve ne istediğinizi anlayacaksınız.

Uplifers önerisi: Stiliniz ve trendeler hakkında fikir almak için, “Style up” kategorimize bir göz atın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!