Günlük burç yorumları: 16 Mart

16 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Yön değiştiren Merkür’ün etkisiyle, yeterli bilgiyi edinemediğiniz için durdurduğunuz projeleriniz için yeniden harekete geçmeniz kolaylaşacak.

Uplifers önerisi: Ara verdiğiniz projelerinizi zaman zaman gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Daha önce elinize geçmeyen fırsatları yakalamış olabilirsiniz.

Boğa Burcu

İhtiyacınız olan bilgiye ulaşaraki rahat bir nefes alabilirsiniz. Tanıdığınız kişilerden bilgi almak, işinizi kolaylaştırabilir.

Uplifers önerisi: Madde 12; İhtiyacınız olduğunda, çevrenizdekilerden yardım istemekten çekinmeyin. Yardım istemek, daha verimli çalışmanıza yardımcı olmasının yanı sıra; çevrenizdekilere de iyi hissettirecektir. “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

İkizler Burcu

Programınızı hazırladıktan sonra, kontaklarınızla iletişime geçebilir ve bir araya gelme planları yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hedeflerinize ulaşabilmek için, yapmanız gereken en önemli şeylerden biri de gerçekçi bir plan dahilinde hareket etmektir. Harekete geçmeden önce, planlamanızı yaptığınızdan emin olun; “Başarıya ulaşmanın yolları

Yengeç Burcu

Daha önceleri emin olduğunuzu düşündüğünüz planlarınızı yeniden sorgulamaya başlayabilirsiniz. Güvenle ilerlemenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Kendinize inanmadan, hiçbir şey için harekete geçmeniz mümkün olamaz. Harekete geçmemek ise, hedeflerinize ulaşmak konusunda alabileceğiniz en büyük risktir; “Kendimize olan inançsızlığımız

Aslan Burcu

Yön değiştirerek yeniden ilerleyecek olan Merkür, ihtiyacınız olan huzura kavuşmanıza ve belirsizliklerin ortadan kalkmasına yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Huzurunuzu devamlı kılmak istiyorsanız, yardımcı olabilecek öneriler; “Ruhsal fitness egzersizleri

Başak Burcu

Partnerinizle üzerinde konuşmanız gereken önemli bir konu varsa, Merkür’ün de yardımıyla konuyu gündeme getirmeniz kolaylaşabilir.

Uplifers önerisi: Gergin ve önemli konular üzerinde konuşurken, karşınızdakini daha iyi anlayabilmek için, empati yapmanız şart. Konuyla ilgili öneriler için; “Empati nedir, ne değildir?

Terazi Burcu

Önümüzdeki hafta Uranüs’e yaklaşmayı sürdürecek olan Mars’ın etkisiyle, çevrenizdeki kişilerin gerginliği artabilir ve sakin durması gereken kişi siz olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çevrenizdeki kişilerin yaşadığı stres ve üzerinizde oluşturduğu baskıdan, stresinizi iyi bir şekilde yöneterek kurtulabilirsiniz. Nasıl mı; “Stres yönetimi: Stresten yararlanmak mümkün

Akrep Burcu

Hissettiğiniz yorgunluk, bir süre daha devam edecek. Sakarlığınızın artması ihtimaline karşı, daha dikkatli olmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Bir süre ara vermek ve zihninizi boşaltmak, daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Gerektiği zaman ara vermeyi ihmal etmeyin.

Yay Burcu

Yaratıcı yönünüzün harekete geçmesiyle keşfetme isteğiniz artacağından, bir süre tatil yapmak ya da sorumluluklarınızı askıya almak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer sorumluluklarınız, uzaklaşamayacağınız kadar hayatınızın içindeyse; hem keşfetmek hem de tatil ihtiyacınızı biraz olsun giderebilmek için; “Explore-up

Oğlak Burcu

Uzun süredir bekliyor olduğunuz gelişimi sonunda yakalayacaksınız; özellikle planladığınız görüşmeler söz konusuysa.

Uplifers önerisi: Beklediğiniz an geldiğinde, görüşmelerinizi en iyi şekilde sürdürebilmek için, ikna yeteneğinizi geliştirmenizde fayda var. Konuyla ilgili bilimsel araştırmalara dayanan öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Kova Burcu

Daha önce aklınıza gelen garip fikirlerin kendi kendilerine çözüldüklerinin farkına varabilir, ya da bu düşüncelerle başa çıkmak için daha iyi fikirler bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Fikir üretme konusunda en etkili tekniklerden biri olan 100’lük listenin farklı kullanımları, bu sıkıntınızla ilgili yeni çözümler bulmanıza yardımcı olabilir. “100’lük liste önerileri

Balık Burcu

Kişisel konularda nasıl bir duruş sergilemeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, sezgilerinizin de yardımıyla bu belirsizlikten kurtulmaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sonuçlarından çekiniyor olduğunuz konular hakkında karar vermek sizin için zorsa, konuyla ilgili yardımcı olabilecek öneriler için; “Karar verme zorluğu

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!