Günlük burç yorumları: 1 Mayıs

1 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
1 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Önümüzdeki iki hafta boyunca, finansal durumunuzu geliştirmenize yardımcı olacak fikirlerinize odaklanacaksınız. Önemli kararlar almanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Yaşamınızı ve geleceğinizi etkileyecek kararlar alırken, hedeflerinizin farkında olun ve sistemli davranın. Doğru seçimler yapmanıza yardımcı olacak öneriler için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Boğa Burcu

Ayın ilk yarısında, zihniniz oldukça açık olacak. Bu süreç boyunca fikirlerinizi açıkça ifade edebilir ve derin diyaloglara girebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi açıkça ifade edebilmek için, kendinize güvenmeniz şart. Özgüveninizi geliştirmenize yardımcı olacak öneriler için; “Özgüveninizi arttıracak 10 öneri: Başarana kadar numara yapın

İkizler Burcu

Bugünlerde konu finansal durumunuzla ilgili karar alma aşamasına geldiğinde, bir süre gizli tutmanız gereken önemli bir diyalog içinde bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Size heyecan veren gelişmeleri, parlak fikirlerinizi ve yeni planlarınızı hemen çevrenizdekilerle paylaşmaya istekli olsanız da, hedeflerinize giden yolda motivasyonunuzu yüksek tutabilmek için; “Hedeflerinizi kendinize saklayın

Yengeç Burcu

Bugünlerde sosyal hayatınızda başlayan hareketlenme, etkisini ayın ortasına kadar sürdürebilir. Bu dönemde programlarınıza yetişmekte zorlanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatın diğer alanlarında olduğu gibi, sosyal hayatınızda da planlı olmayı ihmal etmeyin. Esnek planlar yaparak, sosyal hayatın size katacaklarından mahrum kalmayın.

Aslan Burcu

Bugünlerde, yenilikçi bir toplantıya katılmanız söz konusu olabilir. Size ilham veren biriyle yapacağınız bir görüşme, sınırlarınızı aşmanızı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Daha başarılı ve mutlu bir hayat sürmek için, size ilham veren, hedeflerinize odaklanmanıza yardımcı olan ve sizi destekleyen kişilerle zaman geçirin. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Başak Burcu

Bugünlerde, uluslararası bağlantıları olan ya da farklı bir ülkede yaşayan biriyle yaratıcı bir proje üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sizden farklı bir yerde yaşayan biriyle kuracağınız işbirliklerinde en önemli konu, iletişim problemlerini çözebilmektir. Gerekli önlemleri almayı ihmal etmeyin.

Terazi Burcu

Maddi konularda yeni adımlar atmayı düşünüyorsanız, finansal konuları tartışmak için oldukça ideal bir dönem.

Uplifers önerisi: Finansal konularda adım atarken, kazançlarınızı arttırmanıza yardımcı olacak kararlar alabilmek için gerekli olan piyasa araştırmasını yapmayı ihmal etmeyin. Risk almak, bilinçli olduğunda işe yarar.

Akrep Burcu

Partnerinizle yapacağınız konuşmalar, bugünlerde daha eğlenceli bir hal alabilir. Bu süreç içerisinde anlayış ve özverinizi  karşılıklı olarak geliştirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bireysel farklılıkları olumlu ve kabul edilebilir biçimde ele almak, partnerinizle yaşadığınız ilişkiden aldığınız hazzı doruklara çıkarabilir. Anlayış ve özverinizi geliştirmenize yardımcı olacak ipuçları için; “İyi bir ilişkinin formülü

Yay Burcu

Bugünlerde çevrenizdeki bilgi akışı ve üzerinde çalışmanız gereken kağıt işleri artabilir. İşinizle ilgili birçok toplantı veya seminere katılmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Yoğun bir çalışma temposu içerisine girerken, verimli şekilde çalışabilmek için enerji seviyenizi yüksek tutun. Konuyla ilgili öneriler için; “Gün boyu enerjik olmak için öneriler

Oğlak Burcu

Bugün, sevdiğiniz kişiyle duygularınızı paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Sizin açınızdan oldukça aydınlatıcı bir diyalog olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni bir ilişkiye adım atmak istiyorsanız, kuracağınız ilişkinin mutlu ve sürdürülebilir olmasına yardımcı olacak önerilerimize bir göz atın; “Mutlu bir ilişkiye giden yol

Kova Burcu

Bugün, ailenizle daha fazla zaman geçirmeniz için oldukça uygun bir gün. Şehir dışında yaşayan bir yakınınız size sürpriz bir ziyarette bulunabilir.

Uplifers önerisi: Ailenizle vakit geçirmek, karşılıksız sevgi ve şefkati hissetmenin en iyi yoludur. Sizin için yeri her zaman özel olan ailenize vakit ayırmayı ihmal etmeyin. “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Balık Burcu

Ayın ortasına kadar, iş hayatında gireceğiniz diyaloglar ve yapacağınız anlaşmalarda avantajlı durumda olacaksınız. Yeni bir iş için imza atmaktan çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Yeni bir işe başlamadan önce yapacağınız iş görüşmeleri, işverenin sizi işe alması için yeterli sebepleri oluşturur. Görüşmeleri başarılı şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak öneriler için; “İş görüşmelerinde başarılı olmak için 10 ipucu

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!