Güçlü kadınlarla ilişki kurarken bilmeniz gerekenler

Güçlü bir kadın istediği hayata sahip olmak için çok çalışır. Onları güçlü yapan şey, hayatı güvenli bir şekilde yaşamak ve uğruna çabaladıkları şeyi hiçbir zaman riske atmamaktır. Bazen o kadınların, mutlu olmak için bir erkeğe ihtiyaç duymadıklarını düşünürüz. Bu bir ölçüde doğru olsa bile aslında onlar da iltifatları nazikçe kabul ettikleri bir ilişkiye sahip olmak ister. Güçlü kadınların, bu hayattaki maddi şeylere bağlanıp hiçbir şeyi umursamadıklarını düşünmeyin. Onlar da derin duygularla sevmeyi, hayata sevgiyle anlam katmayı sever. Tek farkı, bunun için hayattaki ideallerini riske atmaz. İsteklerinin ve ilişkisinin doğru adamı bulduğunda bir arada yürüyebileceğini düşünür.

Uplifers olarak güçlü bir kadınla birlikte olurken, nelere dikkat edilmesi gerektiğini sıraladık:

1. Güçlü kadınların her zaman bir misyonu vardır. Onu hiçbir zaman misyonuyla ilişkisi arasında tercih yapmaya zorlamayın.

2. Güçlü kadınlar kendine yetmesini bilen kadınlardır. Ondan geri adım atmasını ve kontrolü elden bırakmasını beklemeyin. O zaten zamanı geldiğinde bunu kendiliğinden yapar.

Güçlü kadınlarla ilişki kurarken bilmeniz gerekenler
Güçlü kadınları hiçbir zaman misyonuyla ilişkisi arasında tercih yapmaya zorlamayın.

3. Güçlü kadınlar yaratıcı ve açık fikirli olurlar. Yeni fikirlerin ve potansiyel değişimlerin ilişkide her zaman önemli olduğunu unutmayın.

4. Güçlü kadınlar başkalarının dramalarıyla vakit kaybetmezler. Onları dedikodularla oyalamaya çalışmayın.

5. Güçlü kadınlar bir şeyi istediklerinde, onunla ilgili açıkça soru sorar. İlişkide iletişim yollarının açık ve doğrudan olduğundan emin olun.

6. Güçlü kadınlar kendilerini önemser. Kendilerini iyi hissettirecek şeylere para harcadıklarında şaşırmayın.

Güçlü kadınlarla ilişki kurarken bilmeniz gerekenler
Güçlü kadınlar her şeyin mümkün olduğuna inanır.

7. Güçlü kadınlar yalnızlık sayesinde kendilerini şarj eder. O yüzden onlardan her zaman müsait olmalarını beklemeyin.

8. Güçlü kadınların etrafı başka güçlü kadınlarla çevrilidir ve aralarındaki ilişki önemlidir. Size ayırdığı kadar bu ilişkilere de vakit ayırmasını garipsemeyin.

9. Güçlü kadınlar bilginin peşinden koşar. İlişkiyle ilgili duygularınızı, düşüncelerinizi sorgulamaya başladıklarında olumsuz bir izlenime kapılmayın.

10. Güçlü kadınlar başkalarının görüşleri, hedefleri konusunda dikkatlidir ve bunların yerine getirilmesini ister. Sizin de benzer hedeflere sahip olmanızı bekleyebilir.

11. Güçlü kadınlar her şeyin mümkün olduğuna inanır. Vazgeçmeden önce çözümler üretmesi bundan ileri gelir.

12. Güçlü kadınlar işler yolunda gitmediğinde bunu fark eder ve hemen gerekli değişiklikleri yapmak için harekete geçer. Sonsuz tartışmalara girmektense hızlıca adım atması sizi şaşırtmasın.

13. Güçlü kadınlar yakın çevresine çok az kişinin girmesine izin verir. Bu yüzden size tam anlamıyla güvenene kadar bazı sınırlar çizebilir.

14. Güçlü kadınların güçlü bir ahlak anlayışı vardır ve sizin de ahlaki değerlerinizi sorgulayabilir. Ahlaki değerleriniz onunkilerle uyuşmuyorsa ilişkiye devam etmek istemeyebilir.

Güçlü kadınlarla ilişki kurarken bilmeniz gerekenler
Güçlü kadınların etrafı başka güçlü kadınlarla çevrilidir ve aralarındaki ilişki önemlidir.

15. Güçlü kadınlar birçok konuda başarılıdır. Bu yüzden onun yaptığı her şeyin bir amacı vardır.

16. Güçlü kadınlar bir başkasına ihtiyacı olduğunu hissetmez. İlk başlarda size ihtiyacı olduğunu fark ettiğinde bu durumu garipsemesini doğal karşılayın, ona zaman verin.

17. Güçlü kadınlar hayatta sahip oldukları için şükretmeyi bilirler. İlişkinizi şükredilecek değerler arasına almasını sağlayabilirsiniz.

18. Güçlü kadınlar olumlu noktaya odaklanıp, olumsuzlukları uzakta tutmayı bilir. Olumsuz düşüncelerinizin sorgulanması ve zorlanması sizi şaşırtmasın.

19. Güçlü kadınlar sorumluluğu kabul eder ama bahanelerden nefret eder. Böyle durumlarda dürüst olun ve sorumluluğu almaktan çekinmeyin.

20. Güçlü kadınlar güçlü karaktere sahiptir. Zayıflıklarını göstermesi biraz zaman alabilir.

21. Güçlü kadınlar incitilmekten, terk edilmekten ve kalpten bağlanmaktan korkar. Onun aşkını kazanmak için çok çabalamanız gerekebilir.

Kaynak:
Power of Positivity

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!