Gece yatmadan önce şifa niyet edin: Rüyalarınızı aydınlatacak 7 niyet cümlesi

Bu yazımda gece yatmadan önce yapabileceğimiz olumlamalar paylaşmak istiyorum. Birebir uygulayabildiğiniz gibi kendinize göre içinize sindiği şekilde de söyleyebilirsiniz.

Cümleleri söylemeden önce beden olarak gevşemiş olmak önemli, sakinleştirici nefes egzersizleri, meditasyon, duş almak gibi rahatlatıcı uygulamalar faydalı olur. Cümleleri oluştururken, baskın olan, bildiğimiz ve üstünü kapattığımız özellikleri ortaya çıkarmayı hedefledim. O nedenle rüyalarınız karmaşık ya da saçma sapan gelebilir, not alarak 2-3 gün geçtikten sonra tekrar okumanızı tavsiye ederim. Her defasında farklı hislere, bakış açılarına tanıklık edebilirsiniz.

-Kendi içimde ve vicdanımda adaleti sağlamak için neye ihtiyacım olduğunu bu gece rüyamda net bir şekilde görmeye niyet ediyorum. Kendime ve başkalarına yaptığım haksızlıkları uyku sürecimde fark ederek, arınmayı diliyorum.
-Benim için gerçek olanı görmeye niyet ediyorum. Tüm hücrelerimle kendi gerçeğimi yalın ve anlayacağım bir şekilde fark ederken, bana ait olmayan taraflarımı da şifalandırmayı diliyorum.
-Bu gece rüyamda biliyorum zannederek yanıldıklarımı bana göstermene, benim de anlayarak hissetmeme niyet ediyorum. Bilmediklerimi öğrenip uykuda ya da uyanık hayatımda fark etmeyi diliyorum.
-İçte ve dışta savaştığım, mücadele ettiğim duygularımı, davranışlarımı bu gece rüyamda görmeye, anlamaya niyet ediyorum. Kendimle ve canlı, cansız evrendeki her şeyle barışmayı diliyorum.
-Bolluk ve bereketi reddettiğim alanlarımı bu gece rüyamda görerek, şifalandırmaya niyet ediyorum. Evrendeki tüm bolluk, bereketi ve alma-verme dengesini, kendime sınırlandığım alanları iyileştirmeyi diliyorum.
-Bu gece kendi içimde özgürlüğü hak etmediğimi düşündüğüm, layık bulmadığım alanları şifalandırıyorum. Onları fark ederek, iyileştirmeye niyet ediyorum.
-Bu gece rüyamda, yeteneklerimi ve onları sevgiyle yapabileceğim alanları görmeye niyet ediyorum. Sevgi ve sağlıkla yapabileceğim alanları fark ederek, geliştirmeyi diliyorum.

Her niyet cümlesinin en az 3 gece yapılması daha sağlıklı sonuçlar verecektir. En fazla 4-5 gece yapmak yeterli olacaktır. Niyet cümlenizi dilediğiniz sayıda, kendi sesinizi duyacağınız kadar okuyabilirsiniz. Önemli olan içten okumak. dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, sadece çok uzun ve karmaşık olmamasına özen göstermelisiniz. Bunun dışında “Sevgili bilinçaltım”, “Sevgili yüksek benliğim” diyerek de cümleye giriş yapabilirsiniz.

Şifa olması dileğiyle…

Farkındalığı bol rüyalar görmenizi dilerken, bir sonraki yazımda buluşmak üzere. Rüyalarınızı yorumlatmak ve rüyalarınızın rehberliğinde ilerlemek konusunda destek almak isterseniz [email protected] mail adresinden detaylı bilgi alabilir, @nefesin sesi Instagram ve Facebook hesaplarını takip edebilir, sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgiyle ve sağlıkla kalın…

İlginizi çekebilir: Rüyalarla duygularımızı şifalandırabilir miyiz: Şifa için bir uyku öncesi ritüeli

Serap Özdağ Spiritüel Nefes Terapisti
06 Temmuz 1978 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2000 yılında Ankara Üniversitesi Kimya Mühendisliğinden mezun oldu. Uzun yıllar ilaç sektöründe çalıştı. İnsanların bedensel sağlığı üzerine çalışırken, ... Devam