Erkeklere stil kazandıracak en iyi 7 ikili

Issız bir adada teknoloji detoksu yapmıyorsanız, artık erkeklerin de ne kadar şık ve stil sahibi olduğunun farkındasınız demektir. Instagram hesaplarında muhteşem kombinlerini görücüye çıkaran erkeklerin tarzlarını incelediğinizde, bazı taktikleri uyguladıklarını görüyoruz. Biz de stiline sihirli bir dokunuş yapmak isteyen erkeklerin bir arada kullanabileceği 7 şık ikiliyi sizler için derledik:

Taba & koyu renkli jean pantolon

Taba & koyu renk jean ikilisi
Taba & koyu renk jean ikilisi

Asla modası geçmeyecek bir renk varsa o da tabadır! İlk kullananlara biraz fazla klasik gelse de doğru kombinlendiği zaman son derece cool bir görünüm kazandıran bu rengin en iyi eşlikçilerinden biri de kesinlikle koyu renkli jean pantolonlardır. Özellikle kaban, ceket ve bot gibi kışlık parçalara çok yakışan taba rengi kış gardırobunuzdan eksik etmeyin.

Lacivert blazer & enine çizgili tişört

Lacivert blazer ceket & çizgili tişört ikilisi
Lacivert blazer ceket & çizgili tişört ikilisi

Özellikle ilkbaharın en favori ikililerinden olan lacivert blazer ceket ve çizgili tişörtler sizi hem özenli hem de sportif gösterir. Ilık ve sıcak günlerin en şık kurtarıcısı olan bu kombini, şort ya da beyaz pantolonlarla kullanabilirsiniz.

Yeşil bomber ceket & beyaz basic tişört

Bomber ceket & beyaz basic tişört ikilisi
Bomber ceket & beyaz basic tişört ikilisi

Jet pilotlarının giydiği ceketlerden esinlenen ve son 2 senedir vitrinlerin en dikkat çekici parçalarından biri olan bomber ceketler, daha önce rock yıldızlarının ve marjinal Hollywood aktörlerinin sıkça tercih ettiği bir giysiydi. Ancak rahat kullanımı ile cool görüntüsü ile son derece kullanışlı olan bu ceketleri beyaz basic tişörtlerle kombinleyerek günlük hayatınızda kullanmak mümkün.

Kruvaze ceket & boğazlı triko

Kruvaze ceket & boğazlı triko ikilisi
Kruvaze ceket & boğazlı triko ikilisi

1970’li yılların klas beyefendilerinin vazgeçilmez parçalarından kruvaze ceketleri (özellikle lacivert olanları) beyaz ve bej renklerde boğazlı trikolarla kombinleyebilirsiniz. Bu ceketler hem bel bölgenizi daha ince gösterirken, aynı zamanda size daha sofistike bir imaj kazandıracaktır.

Oduncu gömleği & mavi jean pantolon

Oduncu gömleği & mavi jean pantolon ikilisi
Oduncu gömleği & mavi jean pantolon ikilisi

Özellikle tüm gün masa başında çalışanların konforlu ve özgürlük vaat eden giysilere duydukları özlem malum. Hem bu özlemi dindiren hem de nereye giderseniz gidin iyi görünmenizi sağlayacak bir ikili varsa o da vücut tipine uygun bir oduncu gömlek ve trendy bir jean’dir. Bu kombini pastel renklerde üretilmiş bir postalla tamamlayabilirsiniz.

Takım elbise & sneakers

Takım elbise & sneakers ikilisi
Takım elbise & sneakers ikilisi

Takım elbiseleri sneaker tipi ayakkabılarla kullanmak artık pek çok erkek için normal kabul ediliyor. Ancak bu ikiliyi bir arada kullanırken dikkat etmeniz gereken şey, seçeceğiniz ayakkabının spor salonunda kullandığınız ayakkabılardan değil Stan Smith ya da Adidas Superstar gibi minimalist tasarımlardan olması.

Smokin & papyon

Smokin & papyon ikilisi
Smokin & papyon ikilisi

Smokinleri veya smokin havası taşıyan takım elbiseleri asla klasik kravatlarla kullanmayın. Çünkü bir smokine havasını veren kusursuz bir papyondur.

 

Kaynak:

Fashionbeans.com

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!