Yaşarken ve yaratırken doğal dünyayı iyileştirin: Sürdürülebilir lüksün adı “Simple As Is.”

Günümüzde, tüketim alışkanlıklarımızın dünya üzerindeki etkileri hiç olmadığı kadar keskin ve yaygın. Her birimiz, satın aldığımız her bir ürünle doğaya olan borcumuzu çoğu zaman artırıyor, ekolojik izimizi derinleştiriyoruz. Ancak, bu döngüyü kırabilir ve değişimi bugün, kendimizden, kendi seçimlerimizden başlatabiliriz.

Tüketim alışkanlıklarımızla, satın alma tercihlerimizle değişimi yaratabiliriz. Satın aldığımız ürünlerin çevre üzerindeki etkilerini göz önünde bulundurarak, kaynaklarının nereden geldiğini, nasıl işlendiğini bilerek, kaliteli ve uzun ömürlü eşyalara yatırım yaparak, daha bilinçli bir şekilde tüketim yaparak sürdürülebilir bir gelecek inşa edebiliriz.

Güzel haber; tüm bu vizyonları merkezine alan, sürdürülebilirliği ve lüksü bir araya getiren Simple As Is. yaşamın her alanında bilinçli seçimler yapmamıza olanak tanıyor.

Bu öncü marka, alışveriş alışkanlıklarımızı dönüştürmekle kalmıyor, aynı zamanda lüksün ve sürdürülebilirliğin tanımını da yeniden yapıyor.  Simple As Is. yalnızca atıkları azaltmak veya dünyayı etkilerimizden korumaya çalışmak yerine, insanlığın dünyadaki rolünün ne olduğu ve temel ihtiyaçlarımızın neler olduğu konusundaki bakış açılarını da değiştirmek için çalışıyor.

“Yaşarken ve yaratırken doğal dünyayı iyileştirmenin mümkün olduğuna” inanan markanın en önemli misyonu ise tüketicilere bilinçli ürün seçenekleri sunmak ve her seçimlerinde şeffaflık sağlamak. Kısacası, Simple As Is. sürdürülebilir yaşam ve bilinçli perakende için tasarlanmış lüks bir platform. Ve yalnızca bir moda markası değil, aynı zamanda tüketicilere geniş bir ürün yelpazesi sunan bir yaşam tarzı markası.

Çünkü, lüks ve sürdürülebilirlik prensiplerini kıyafetlerden öteye taşıyarak günlük yaşamın her alanını kapsamayı hedefliyor ve bunun için çalışıyor. Kozmetik ürünlerinden temizlik malzemelerine, kişisel bakım ürünlerinden ev ve yaşam aksesuarlarına kadar her kategoride, çevreye duyarlı ve bilinçli üretim anlayışıyla hareket eden Simple As Is, yakın zamanda şahane bir etkinliğe imza atıyor: Simple As Is. X Fidelle Pop Up Store.

Simple As Is. X Fidelle Pop Up Store

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

SIMPLE AS IS. (@simpleasis.sai)’in paylaştığı bir gönderi

Sanat, doğa, lüks ve yazın canlı ruhunun kutlanacağı bu özel etkinlikte Simple As Is. ve Fidelle güçlerini birleştiriyor. El işçiliği ve özenli seçimlerin buluştuğu bu etkinlikte, Fidelle’in zarif ince mücevherlerini keşfederken, Simple As Is tarafından özenle seçilmiş vizyoner markaların sunduğu geniş ürün yelpazesini de yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

10 Mayıs-14 Haziran tarihleri arasında Fidelle Showroom’a davetlisiniz

Lando Studio, Mahroc, Ino, Keeya, Pure Project, Faraway, Ohsevendays, Anatolian Craft ve daha pek çok lokal marka, Fidelle Showroom’da sizleri bekliyor. Siz de ruhunuzu sanatla ve doğa ile buluşturacak tüm parçaları yakından görme fırsatını yakalamak, bilinçli seçimler yaparak tüketim alışkanlıklarınızı değiştirmek, ruhunuzu okşayacak kumaşlarla temas ederek bağ kurmak ve özenli işçilikler karşısında hayran kalmak istiyorsanız, 10 Mayıs-14 Haziran tarihleri arasında Fidelle Showroom’a davetlisiniz.

Şimdiden takviminizde yer açmayı unutmayın!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!