Bu kış erkek modasına damga vuracak 5 parça

Hava sıcaklıkları hızla düşerken, mağaza vitrinleri ünlü markaların birbirinden şık kış koleksiyonlarını sergilemeye başladı. Soğuk kış günlerinde bile tarzından ödün vermek istemeyen erkeklerin gardırobunda mutlaka bulunması gereken, 2016 kış modasına yön veren parçaları sizler için araştırdık:

Kürk ceketler

Kürk ceketler
Kürk ceketler

Bu sene özellikle fake fur adı verilen imitasyon kürklerin yılı olacak! Montlardan çantalara, kazaklardan kabanlara kadar pek çok parçada rastlayacağımız kürk detayların yanı sıra baştan aşağı kürk ceketler de 2016 kış modasının yıldızı konumunda.

Hacimli şallar

Gösterişli şal ve atkılar
Gösterişli şal ve atkılar

Bu kış erkekler, alışılmış atkıları bir kenara atıp; hacimli ve gösterişli şallara yöneliyor. Özellikle basic kıfayetlerle kullanıldığında cool bir tarz yaratan bu tip şal / atkılar, stiline düşkün erkekleri epey sıcak tutacağa benziyor.

Jean parçalar

Jean modelleri
Jean modelleri

Moda dünyasında asla gündemden düşmeyecek bir yıldız varsa o kesinlikle jeandir! Washed denim adı verilen yıpranmış görünümlü jean pantolonlar bu kış fazlasıyla gündemde olsa da, senenin asıl starı dar kesimli – dikişli jean gömlekler ve vintage efektli jean ceketler olacak.

Boğazlı kazaklar

Boğazlı kazak modelleri
Boğazlı kazak modelleri

Tarzı ne olursa olsun her erkeğin gardırobunda en az 1 tane bulunması gereken bir giysi olan boğazlı kazak, 2016 kış modası denilince adını en sık duyacağımız parçalardan biri. Bedeni saran lycra materyal ile üretilmiş ve boğaz kısmında daha yaratıcı tasarımlarla öne çıkan kazak modellerine bakmadan kış alışverişinizi tamamlamayın.

Baskılı üstler

Son birkaç senenin en hit trendi olan baskı desenler, bu kış tişörtlerden kazak ve sweatshirlere transfer oluyor! Birbirinden cool ve esprili motto baskılarının yanı sıra, floral ve abstract desenler bu kış erkek modasının en dikkat çekici trendlerinden biri.

 

İlginizi çekebilecek diğer içerikler:

Erkeklerin 30’undan önce vazgeçmesi gereken 5 parça

Erkekler için kış modasında hatalardan kaçınma rehberi

Ofis modasında erkekler için Business Casual ve Smart Casual giyim kodları

 

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!