Erkek modası: Çabasız şıklık için her erkeğin dolabında bulunması gereken temel parçalar

Günden güne değişen ve dönüşen moda anlayışının karşısında her daim geçerliliğini koruyan parçalar da mevcut. Erkek modası denince akla gelen gömlek şıklığından çok daha fazlasını basic tişörtler, dar kesim kot pantolonlar veya doğru ayakkabı seçimleri ile de yakalayabilirsiniz. Birbirinden farklı şekillerde kombinleyerek kullanabileceğiniz tişörtler, modası hiç geçmeyen kot ceketler ve şıklığınızı tamamlayacak temel aksesuarlar ile tarzınızı yansıtacak bir gardırop oluşturabilir, akıllı seçimler ile kıyafetlerinize uzun vadeli yatırım yapabilirsiniz. İşte çabasız şıklığı yakalamanıza yardımcı olacak temel parçalar:

Görsellere tıklayarak ilgili ürünlere ulaşabilirsiniz.

Modası geçmeyen kot ceketler

Hemen hemen her kombine uyum sağlayan; tişörtlerin, kazakların, gömleklerin üzerine rahatça giyilen ve her daim şıklık sağlayan kot ceketleri tarzınızı yansıtacak şekillerde kullanabilirsiniz.

 

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

Hızlı ve şık bir dokunuş için gömlekler

İster iş yerinde, ister dışarıda hızlı bir bir şıklık yakalamanızı kolaylaştıracak gömlekleri çok yönlü kullanabilir; ister tişörtlerin üzerinde düğmelerini açık bırakarak salaş ve rahat görünüm elde edebilir; ister şık bir kravatla kombinleyebilirsiniz. Vücut tipinize uygun; dar veya geniş kesimlerde düz renk gömlekleri tercih etmeniz kombinlerinizi çeşitlendirmenize yardımcı olacak.

 

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

Rahat kombinlerin olmazsa olmazı tişörtler

Son zamanlarda oldukça popüler olan, hem günlük hem ofis stili için kullanışlı “smart casual” görünümü tişörtlerle yakalamak çok kolay. Hem rahat hem şık anlamına gelen smart casual bir tarz için tişörtlerinizi kanvas pantolonların üzerinde veya gömleklerinizin içinde kombinleyebilirsiniz.

  

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

İster spor ister şık bir stil için kot pantolonlar

Kot denildiğinde aklımıza genellikle mavi ve tonları gelse de siyah bir kot ile hem spor hem şık tarzı bütünleştirmek mümkün. Dar kesim kotların üzerine oversize tişört veya gömlekler tercih ederek, bol kesim kotlarla fit basic tişörtleri kombinleyerek, son dokunuşları da bir kemer ile tamamlayarak stilinizi yansıtabilirsiniz.

  

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

Yaz esintilerini şehre getiren şortlar

Yaz kombinlerinin vazgeçilmezi şortlar, şehirde geçen bir hafta sonu için kurtarıcı bir kombin yaratmanızı sağlayabilir. Kumaşına ve rengine göre tarzınızı en çok yansıtacak modelleri ister oversize tişörtler ister gömlekler ile tamamlayabilirsiniz. Tabii ofis şıklığı için uygun olmadığını belirtmeliyiz. 🙂

  

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

Her tarza uyan rahat ve şık ayakkabılar

Havaların ısınmasıyla rafa kalkan botların, çizmelerin yerini hafif, nefes alan spor ayakkabılar, şık sneakerlar ve espadriller almaya başladı. İster kot, ister canvas bir pantolonun ister şort-tişört kombininin altına uyum sağlayacak, düz renk ve desenlerde seçeceğiniz modeller ile farklı kombinler yaratabilirsiniz.

 

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

Tamamlayıcı aksesuarlar

Şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı olacak, kombinlerinizi hareketlendirerek farklı bir hava katacak aksesuarlar ile stilinize yakışır dokunuşlar yapabilir, kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

 

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

İlginizi çekebilir: Erkekler için şort giyme rehberi

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!