Erkek gardırobunda kışın vazgeçilmezleri

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız kadın gardırobunda kışın vazgeçilmezlerinden sonra erkekler için de bir liste hazırladık. Kışın etkisini hissettiğimiz bu aylarda, sizi sıcak tutacak kürklü montlardan tarzınıza farklı dokunuşlar katacak deri eldivenlere kadar olmazsa olmaz erkek gardırobu vazgeçilmezlerini, sevgili Uplifers okuyucularımıza sunuyoruz.

Yelekler
Takım elbiselerde ceket içine giyilen yelekler bu kış ofislerde sıklıkla karşılaştığımız bir tarz sunuyor. Eskiden babalarımızın veya dedelerimizin giymesine alışkın olduğumuz bu yelekler, günlük tarzda da gömlek üzerine giyilen modellerle karşımıza çıkıyor. Yelekler, sizi hem soğuktan korumak hem de giyiminize farklılık katmak için gardırobunuzda vazgeçilmez olmaya aday.

waistcoast-styleup

Dokuma Kravatlar
İnce kravat modasından sonra ofislerde sıklıkla karşılaşmaya başladığımız dokuma kravatlar bu kış erkek aksesuarlarının vazgeçilmezi olmaya aday. Hem takım elbiselere hem de günlük tarza farklı bir şıklık katan dokuma kravatlarda da renkli modeller göze çarpıyor.

knittedtie-styleup

Yakası Kürklü Montlar
Bu yıl soğuk kış günlerinde kapüşonu kürklü montlardan sonra uzun kaşe ve kısa montlarda da yakası kürklü modeller öne çıkıyor. Klasik ya da spor tarzınıza uyacak bu montlarla dikkatleri üzerinize çekmek sizin elinizde.

furcollar-styleup

Deri Eldivenler
Uzun kaşe mont veya kısa ceketlerle ile şıklığınızı tamamlayacak deri eldivenler, bu kış da olmazsa olmaz aksesuarlardan biri. Siyah deri eldivenler en çok tercih edilen renk olsa da, kahverengi deri eldivenler de açık tonlardaki giyim tarzınıza farklılık sunuyor.

leathergloves-styleup

Spor Ceketler
Yaz-kış fark etmeden her mevsimin vazgeçilmezi olan spor ceketler, kumaş pantolon ve kotlarla şıklığınızı tamamlıyor. Beyaz ya da renkli gömleklerle kombinleyerek giyeceğiniz spor ceketlerinizi kışlık fular gibi aksesuarlarla da kullanarak rahat ve şık bir tarz yaratmanız mümkün.

sportjacket-styleup

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!