Kadın gardırobunda kışın vazgeçilmezleri

Kış mevsimi sürüp giderken, kalın paltolarınızın altında yaratıcı kombinler yapmakta tıkanmalar yaşıyorsanız, tam size göre bir liste hazırladık.  Her mevsimin vaz geçilmezi jeanlerden kışın bizi sımsıcak tutan şallara, ekose gömleklerden mokasen ayakkabılara kadar, kadın gardırobunda olmazsa olmaz kış parçalarını, sevgili Uplifers okuyucularına sunuyoruz.

Boyfriend Jean’ler

Hafta içi giydiğiniz dar kumaş pantolonlar, kalem eteklerden sonra hafta sonu sizi rahatlığınıza kavuşturacak maskülen tarzıyla fark yaratan boyfriend jean’ler, hem kısa botlarınızla hem de spor ayakkabılarınızla gardırobunuzun vazgeçilmezi olmaya aday.

boyfriendjean-styleup

Ekose Gömlekler
Modası asla geçmeyen ekose gömlekler, tüm kıyafetlerinizle kombinlenerek ofiste ya da sokakta günlük hayatınızın vazgeçilmezini olacak parçalardan biri. Tüm zamanların modasıyla farklı bir stil yaratmak sizin elinizde.

plaidshirt-styleup

Mokasen Ayakkabılar
Uzun çizmeler, botlar ve topuklu ayakkabılardan sıkıldığınız anlarda her kıyafetinizle giyebileceğiniz mokasen ayakkabılar imdadınıza yetişiyor. Püsküllü ayakkabılar klasik stilinize rahatlık, spor tarzınıza da şıklık sunuyor.

makosen-styleup

Siyah Elbiseler
Gardırobunuzun kurtarıcısı olan siyah elbiseler; ani toplantılarda, beklenmedik davetlerde ve sürpriz akşam yemeklerinde şıklığınıza şıklık katmak için var. Soğuk havalarda topuklu bot ve uzun çizmelerle farklı bir kombin yaratacaksınız.

blackdress-styleup

Uzun Şallar
Kış boyunca yanınızdan ayırmayacağınız uzun ve kalın şalları boynunuza dolayarak hem soğuktan korunacak hem de tarzınıza renk katacaksınız. Koyu renk kaban ve montlar için göz alıcı renklerdeki şallar öncelikli tercihleriniz arasına girmeye aday.

scarf-styleup

Erkek gardırobunda kışın vazgeçilmezleri için STYLE UP kategorimizi takip etmeye devam edin!

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!