Özgün, cesur ve estetik: Roz Pinto Eyewear, gözlük severlere yeni bir deneyim sunuyor

Stilinize İtalyan dokunuşları eklemeye ne dersiniz? İtalyan el işçiliğiyle üretilen Roz Pinto Eyewear’in yeni koleksiyonunda gözlüklerin enerji ve ruh halini yansıttığına inanılarak, her detay bire bir ve özenle seçilerek tasarlanıyor. 1946’dan beri en iyi İtalyan el işçiliği geleneğine sahip olan, asetat çerçevelerin üretimi ve tasarımında önemli bir rol oynayan bir firma tarafından üretilen ROZ PİNTO Eyewear, üretim sürecinde yüksek kalite standardını ön planda tutarak gözlüklerin sadece güneş koruması sağlamasından öte, çarpıcı ve fark edilebilir olmasına önem veriyor. Pinto, modellerin kendini ifade etmek ve günlük kombinlerini tamamlamak isteyen aksesuar severlere hitap ettiğinin altını çiziyor.

ROZ PİNTO Eyewear, herkesin yüz şekline uyum sağlayabilen dikdörtgen ve kare çerçevelerden başlayarak, daha rahat uyum sağlayan yuvarlak ve oval çerçevelere kadar geniş bir model yelpazesi ve ürün gamı sunuyor. Koyu renkli gözlükler her zaman popüler olsa da, koleksiyonda davetkâr, enerjik ve iddialı renklere ağırlıklı olarak yer veriliyor. Aynı zamanda hafif görünüm sevenler için nude tonları ve şeffaf tasarımlar da seçenekler arasında yer alıyor.

Farklı, cesur ve zevk sahibi bireylere ulaşmayı hedefleyen Roz Pinto Eyewear aynı zamanda çevre dostu çerçevelere yönelik farkındalık yaratmak adına ambalajlama sürecinde çevreci seçenekleri ve %100 çevre dostu materyalleri kullanmaya özen gösteriyor. Ayrıca, kullanılan kutu ve kılıfın farklı amaçlarla kullanılabilir formda olmasına da özellikle dikkat ediyor.

ROZ PİNTO gözlükleri, “Handmade in Italy” ibaresiyle doğmuş olup mükemmel kalite, malzeme ve üretim yöntemleriyle öne çıkarak, yüksek kaliteli İtalyan detaylarla %100 UV korumalı polarize camların birleşiminden oluşuyor. Bu nedenle modellerin ağırlıkları ve görme performansları üstün kaliteleriyle öne çıkıyor.

Tüm modellere rozpinto.shop üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!