Enerji merkezinizi dengeleyen bir terapi deneyimi: “NuSignature Therapy”

Masaj yaptırmak; kaslarınızı gevşetmenin, vücudunuzdaki tüm negatif enerjiyi atmanın, sağlıklı ve zinde bir bedene kavuşmanın en etkili ve keyifli yollarından biri. Düzenli masaj yaptırarak kas dokularında biriken sertlikleri engelleyebilir, kaslarınızı rahatlatırken negatif enerjinin dağılmasını da sağlayabilirsiniz.

8 Mart Kadınlar Günü’nde siz de bedeninizi ve zihninizi yenileyerek yüklerinizden kurtulmak ve rahatlamak istiyorsanız, NuSignature Therapy ile tanışmanızın zamanı geldi demektir. NuSignature Therapy deneyimini yaşamak isteyen okuyucularımıza bir de sürprizimiz var: Uplifers okuyucuları Mart ayı içerisinde NUSPA NuSignature Therapy masajından %30 indirimle faydalanabilecek.

Vücuttaki tüm enerji merkezlerini dengeleyen NuSignature Therapy nedir?

NuSignature Therapy, vücuttaki enerji noktalarını keşfettikten sonra kaslarda oluşan gerginlikleri yumuşak ve etkili dokunuşlarla gideren bir masaj uygulaması. Farklı masaj tekniklerinin bir araya getirildiği NuSignature Therapy, hem yararlanılan teknikler hem de uygulama bakımından benzersiz ve etkili bir deneyim sunuyor. Bizim de deneyimlediğimiz NuSignature Therapy, NUSPA’nın en özel ve signature masaj hizmeti diyebiliriz.

Buspa NuSignature Masaj
NUSPA NuSignature Therapy

Vücudunuzdaki tüm kasların ele alındığı NuSignature Therapy’de masaja ilk olarak günlük aktiviteleri gerçekleştirebilmek için kişiye yardımcı olan geniş sırt bölgesinden başlanıyor. Sonrasında bacaklar, kol, göğüs bölgesi, omuz ve son olarak yüze etkili baskılar, yumuşak dokunuşlar ve gerdirme hareketleriyle masaj uygulanıyor. Masaj sırasında vücudu stresten arındıran, yorgun ve gergin kaslara derinlemesine etki ederek rahatlatan ve tamamen doğal ürünler kullanılıyor.

NuSignature Therapy’de kullanılan sıvazlama (stroking- öfloraj), yüzeysel sıvazlama, derin sıvazlama yoğurma (kneading- petrisaj), sıkma (sıkıştırma), esnetme, yuvarlama, vuruş ( perküsyon), el kenarı, avuç içi, el sırtı ve yumruk ile, noktasal baskı (friksiyon), sabit noktasal baskı, dairesel noktasal baskı ve titreşim (vibrasyon) teknikleri, günlük hayatın yorgunluğunu atarak vücudu rahatlatmanın farklı bir yanını yansıtıyor.

NUSPA Ortaköy
NUSPA Ortaköy
NUSPA hakkında

2007 yılından itibaren rahatlatıcı ve farklı konsepti ile Ankara ve İstanbul’da toplam 10 noktada hizmet veren NUSPA, birbirinden farklı yüz ve beden bakım ve masaj seçenekleriyle eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Aromaterapiden Bali Terapi’ye, Medical Terapi’den Reflexology’e kadar 17 farklı masaj alternatifi bulunan NUSPA, siyah rengin hakim olduğu sessiz ve dingin ortamıyla misafirlerine kapıdan girdikleri andan itibaren farklı duygular yaşatmayı hedefliyor.

Siz de 8 Mart’ta vücudunuzu stresten arındıracak, yorgun ve gergin kaslarınıza derinlemesine etki edecek ve rahatlatacak, tamamen doğal bir bakımla kendinizi ödüllendirmek istiyorsanız, NUSPA’yı ziyaret edin. NuSignature Therapy, 8 Mart’ta hem kendinizi şımartmak hem de tanıdığınız bir kadına hediye etmek için harika bir deneyim!

NUSPA NuRelaxation
NUSPA NuRelaxation
8 Mart’a özel NUSPA’dan Uplifers okuyucularına özel %30 indirimli “NuSignature Therapy”

NuSignature deneyimini avantajlı bir şekilde yaşamak isterseniz, bir sonraki NUSPA ziyaretinizde size özel %30 indirim sunan “UPLIFERS” promosyon kodunu kullanmayı unutmayın.

Kampanya Mart ayı içerisinde sadece NuSignature masajlarında geçerlidir. Kod yalnızca bir kere kullanılabilir. NUSPA Bebeköy kampanyaya dahil değildir. 

Size en yakın Nuspa adreslerini görmek ve detaylı bilgi almak için web sitesini inceleyebilirsiniz: nuspa.com.tr

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!