Dünyanın en çılgın gösterisi Fuerza Bruta 27 Kasım’a kadar İstanbul’da

İspanyolca’da “ağzı açık bırakacak, şaşırtıcı, heyecan verici” anlamına gelen Fuerza Bruta; teknoloji ile sanatın bir araya geldiği, izleyicilerin 360 derece izleyebilecekleri ve etkileyici görsel efektleri ile 5 duyunuzla deneyimleyip hissedebileceğiniz çılgın bir gösteri. Bugüne kadar dünyada 5 milyon kişi tarafından heyecanla izlenen Fuerza Bruta, 16 Kasım – 27 Kasım tarihleri arasında İstanbul’a geliyor.

fuerza bruta (2)

De La Guarda’nın dünyaca ünlü yaratıcılarından Arjantinli dahi Diqui James’in sahneye koyduğu bu nefes kesen dinamik gösteri, dev kadrosuyla İstanbul’da izleyicilere müzik, su, dans ve akrobasi ile örülü muhteşem bir gösteri vadediyor. New York, Buenos Aires, Londra, Mexico, Pekin, Tel Aviv ve Miami’den sonra ilk kez İstanbullularla buluşacak olan dev prodüksiyon Fuerza Bruta, Volkswagen Arena’da izleyicilerle bir araya geliyor.

Farklı sahne düzenli ile Latin Grammy Ödül Töreni’nde aday gösterilen bu dev şölen ile çok farklı bir deneyim sizi bekliyor.

fuerza bruta (3) fuerza bruta (4)

%100 Enerji Yüksek Adrenalin içeren Çılgın Gösteri

Seyirciyle zihinsel bir bütünlük kuran, ilham ve yaratıcılığın bir arada yaşandığı 70 dakikalık bu dev gösteri 10 farklı bölümden oluşuyor.  Seyircilerin şovun büyüsüne kapılacağı yüksek adrenalin sunan, Fuerza Bruta tutkuyla yapılıyor ve %100 enerji ile sahneleniyor.

İnsan vücudunun bambaşka duyu ve heyecanları da yayabileceği düşüncesini gösterebilmek fikri üstüne sahnelenen Show tamamen duyusal, lisanı tamamen kenarda bırakıyor. Dil engelini aşarak eşsiz bir deneyime dönüştürüyor. Seyircilerin başlarının üstünde yürüyormuş gibi görünen bir performansçının maddesel ve içgüdüsel sahne ritmi ve koşusuna tanıklık edeceğiniz ilk bölümün ardından, sihirli bir şekilde havada beliren yarı saydam havuzda, sanatçıların kayarak gerçekleştirdiği performanslar, teknolojinin en üst seviyede kullanıldığı ışık oyunları, hayal gördüren imgeler, müzik ve güçlü hareketler ile yüksek düzeyde yoğunluk ve izleyicilerin aktif katılımı ile yapılan bir kutlama ile gösteri dev bir şölen hissi yaratıyor.

fuerza bruta (5) fuerza bruta (7)

Dev vantilatörlerin oluşturduğu rüzgar gücü ile hava kabarcıklarının boyut değiştirdiği ve oyuncuların sahnede havada süzülmelerini sağlayan teknolojilerle,her şeyin mümkün olduğu hissini yaratacak gösteri, izleyicilere heyecan dolu yoğun duygular yaşatacak. Müzisyenler ve oyuncuların havada uçmasını sağlayan dev vinçler, özel efektler ve ışıklarla dolu büyük bir görsel şovun bir parçası olacak bu performans ile 5 duyunuz ile deneyimleyip hissedeceğiniz bir atmosfer sizi bekliyor.

Fuerza Bruta gösterimi 27 Kasım’a kadar uzatıldı.

Büyük beğeni toplayan gösteride, ışık oyunları, hayal gördüren imgeler, dev vantilatörler, hava kabarcıkları,sihirli bir şekilde havada beliren yarı saydam havuz gibi tekniklerle her şeyin mümkün olduğu hissi yaratılarak katılımcılara 70 dakika boyunca yüksek adrenalin yaşatıldı. Seyirciler, sahne arkası olmayan tek show olan Fuerza Bruta’da 360 dereceyleherşeyi olduğu gibi görerek, büyük bir heyecana ortak oldu.

Gösterildiği tüm ülkelerde kapalı gişe sahnelenen Fuerza Bruta’nın 23 Kasım’a kadar devam edecek gösterileri 27 Kasım’a kadar uzatıldı.

fuerza bruta (8)

Gelecek FUERZA BRUTA seansları:

22 Kasım Salı 21:00

23 Kasım Çarşamba 21:00

24 Kasım Perşembe 21:00

25 Kasım Cuma 21:00

26 Kasım Cumartesi 21:00

27 Kasım Pazar 15:00 – 19:00

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!