Daha mutlu ofisler için: Minik dostlar iş arıyor

Hayvan sevgisinin geliştirilmesi ve sahipsiz sokak hayvanları başta olmak üzere hayvanların yaşam haklarını korumak ve refahlarını sağlamak için çalışmalar yapan Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği (HAÇİKO), sokak hayvanlarını sıcak yuvalara kavuşturmak için yeni bir kampanyayla karşımıza çıkıyor: Minik dostlarımız sokaklardan kurtulsun, ofislere mutluluk dolsun diye HAÇİKO sokak hayvanlarına iş arıyor!

yapıyorlar.

Bu kampanyaya dahil olmak ve bu güzel kalpli canlılardan bir tanesini ofisinizin bir parçası yapmak için birden fazla sebep var. Zira Michigan Üniversitesi’nde gerçekleştirilen bir araştırmaya göre, köpeklerin olduğu ofislerde motivasyon ve verimlilik yükseliyor!

Minik adayların LinkedIn profillerini inceleyebilir veya “iş görüşmesi” gerçekleştirme fırsatına da sahip olabilirsiniz.

Gizmo, Demir, Köpük, Köfte ve Karamel gibi minik dostların birbirinden güzel sorumlulukları var; Köfte, Tatlılık Grup Başkanı, Demir, Kıdemli Mutluluk Danışmanı, Gizmo ise Mücadele Etme Bilirkişisi… Birbirinden tatlı sorumluluklara sahip bu minik dostların işvereni olmak için internet sitelerini ziyaret edebilir, minik adayların LinkedIn profillerini inceleyebilir veya “iş görüşmesi” gerçekleştirme fırsatına da sahip olabilirsiniz.

Siz de sitelerini ziyaret edin, onlara bir fırsat verin. #MinikDostlarİşArıyor

HAÇİKO – Minik Dostlar İş Arıyor

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!