2 yıl aradan sonra Aromaterapi Festivali geri döndü

Aromaterapinin yıllar önce ortaya çıkmış iyileştirici ve tazeleyici gücü, şüphesiz ki bugün hala keşfedilmeye devam ediyor. Zihinsel ve fiziksel, kısaca bütüncül sağlığa olan olumlu etkileriyle birçok insan tarafından günlük rutinlere dahil edilen aromaterapi, bu kez uzun bir aradan sonra festival ile karşımıza çıkıyor. Bu yaz, etrafınızı birbirinden harika kokularla saracak bir ortamda olmak ve kendinizi çok daha iyi hissetmek, dengelenmek, uyumlanmak ve yenilenmiş bulmak isterseniz, sizi çok mutlu edecek bir etkinlik haberimiz var: BAÇEM Aromaterapi Festivali.

Kısıtlamaların ve çevrimiçi etkinliklerin damga vurduğu 2 uzun pandemi senesinin ardından BAÇEM Aromaterapi Festivali, yeniden sahalarda. Kongreler, konferanslar, çalıştaylar -ama çok daha önemlisi- sevdiklerinizle bir araya gelebileceğiniz rengarenk festivaller artık geri döndü. Bu sene üçüncü kez düzenlenen BAÇEM Balıkesir Aromaterapi Festivali için geri sayım başladı!

BAÇEM Aromaterapi Festivali, Türkiye’nin her yerinden güzel kokunun iyiliğine ve şifasına inanan herkesi bir araya getiriyor. 30 Haziran ve 3 Temmuz Tarihleri arasında Balıkesir’in Börezli Köyü’nde konumlanan BAÇEM’de gerçekleşecek olacak festival sizi birbirinden güzel büyüleyici kokuların arasında olmaya davet ediyor.

Peki, bu kadar mı? Elbette ki hayır. Atelier Aromaterapi’nin hem festival heyecanını ikiye katlayacak hem de bu yaz kokuların gücünden daha iyi bir yaşam için nasıl faydalanabileceğinizi keşfetmenizi sağlayacak birçok etkinliği var. BAÇEM III. Aromaterapi Festivali’nde, 1 Temmuz Cuma günü Atelier Aromaterapi Partnerlerinden Tıp Tarihçisi Rana Babaç Çelebi, “Doğal Parfüm” üzerine bir seminer gerçekleştirecek. Detaylar hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayabilirsiniz.

Eğer festival için şehir dışına çıkamayacaksanız üzülmeyin, hala kokuların gücünü keşfetmek için birçok fırsatınız var. Atelier Aromaterapi şehirde kalanlar için de Temmuz ayında birbirinden harika atölyeler sunuyor. 23 Temmuz’da Nişantaşı’nda gerçekleştirilecek Doğal Parfüm Atölyesi ve 30 Temmuz’da olacak Doğal Tütsü Atölyesi ile ruhunuza iyi gelecek kokuları keşfedebilirsiniz. Etkinlik detayları için tıklayabilirsiniz.

Atelier Aromaterapi’den bir güzel haber de şu ki, Kaz Dağları’nda gerçekleştirdikleri lavanta hasatından sonra, önümüzdeki günler için taptaze lavanta ürünleri hazırlıyorlar. Bu sene Atelier Aromaterapi Bahçe koleksiyonu yepyeni reçetelerle zenginleşirken tüm ürünleri 15 Temmuz itibariyle Atelier Dükkan’da bulabilirsiniz.

Atelier Aromaterapi’nin web sitesi için tıklayın.

BAÇEM’in web sitesi için tıklayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!