Cesur, büyülü ve sonsuz: Aşk hakkında bilmeniz gereken ışıltılı gerçekler

Aşkı tanımlarken insanın en gizemli, en büyüleyici, en güçlü ve en güzel duygusu demek yanlış olmaz. Aşk bir yandan da dünyanın en tuhaf duygularından biri, adeta insanın kendisini en savunmasız şekilde bırakması gibi… Aşıksanız, biraz canınız acıyacak demektir; ancak bunu bile bile her insan aşkı tatmayı ister. Peki hayatın diğer alanlarında acıdan bu kadar kaçarken, neden aşkı hepimiz yaşamayı istiyoruz? İşte aşkın büyüsü bu soruda gizli…

Aşkın tadını bilsek bile onu tanımlamakta zorlanıyoruz. Nedir aşk? Aşkın büyüsü nedir? İşte aşkla ilgili bilmeniz gereken gerçekler:

1. Aşk en çok kendini sevmektir

Aşkın belki de en güzel yanı, birine aşık olduğunuzda kendinizi de daha çok sevmenizde gizlidir. Aşk, benliğinizin sadece en derin noktalarında bulabileceğiniz bir hediyedir. Kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğiniz takdirde bir başkasına aşık olabilirsiniz.

2. Aşk zamanla yok olmaz, aksine güçlenir

Aşkı bir ağaç gibi düşünebilirsiniz: önce tohumu ekersiniz, su verdikçe ve güneş aldıkça tohumlar büyür, ufak bir ağaç olur. İlk başlarda bu ufak ağaç güçsüz olabilir; ancak ona özenle baktığınız zaman büyür, gelişir.  Ağacınız ancak kökleri yeterince sağlamsa, fırtınalara karşı dimdik durabilir. Bu yüzden aşkın ilk zamanlarında ona özenle bakmalı, sımsıkı sarmalısınız.

Swarovski Sevgililer Günü Koleksiyonu Lifelong Bow, sonsuz aşkın gücünü simgeleyen fiyonktan ilham alıyor, onu modern ve ışıltılı bir şekilde yorumluyor.

3. Aşk unutkandır, onu hatırlatmanız gerekir

Aşık olmanın, iki kişiyi bir arada tutmak için yeterli olduğu düşünülür; ne var ki bir ilişkinin yürümesi için duygularınızın yanı sıra ilişkinin kendisini de her gün beslemeniz gerekir. Bazen ufacık şeyler bile aşkın ateşini canlı tutmaya yeter. Bu yüzden karşınızdaki kişiye neden aşık olduğunuzu ve onun bu aşkı neden hak ettiğini sık sık hatırlamalı ve sevgilinize hatırlatmalısınız. Bunun en güzel yollarından biri de ona sürprizler yapmak.

Swarovski Sevgililer Günü Koleksiyonu ile sevdiğiniz kişiye ışıltılı bir aşk hikayesi anlatın.

4. Aşk, en çok da anlamak ve cesur olmaktır.

Aşk, bir yandan kendi kişiliğinizi korurken bir yandan da bir bütünün parçası olduğunuzu anlamaktır. Bu şekilde düşündüğünüzde yalnız olmadığınızı, sizinle birlikte mücadele edecek birilerinin olduğunu bilmek muhteşem bir duygu. Diğer yandan da yaptığınız her şeyin başka bir kişiyi de etkilediğini bilmek, çılgınca bir his olabilir. Bu yüzden aşk en çok kendi gücünü keşfetmek ve aslında bazen fedakarlık yapmanın daha büyük bir güç olduğunu fark etmektir.

Swarovski Sevgililer Günü Koleksiyonu güçlü ve cesur bir aşkın hikayesini anlatıyor. Sevgililer Günü Koleksiyonu ile aranızdaki sarsılmaz bağı el ele, kol kola ve kalp kalbe kutlamak için ihtiyacınız olan tek şey aşk ve parıltılar.

Swarovski Sevgililer Günü Koleksiyonu’yla tanışın.

Swarovski, bu sezon sevginin her halini takı, saat ve aksesuardan oluşan Sevgililer Günü Koleksiyonu’yla kutluyor. Çağdaş ve dinamik tasarımlarla aşkın en modern halini Lifelong Bow parçalarıyla keşfedin. Sevgiliniz için en mükemmel parçayı bularak yılın en romantik gününe hazırlanın. Yeni Sevgililer Günü Koleksiyonu’nu keşfetmek için swarovski.com’u ziyaret edin.

Korkusuz ve güçlü ol! Swarovski’nin yeni Sevgililer Günü Koleksiyonu’nu keşfet. #FollowYourHeart

 

Bu içerik Swarovski‘nin katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!