BaliSpirit Festival ile dengeyi yakalamanın tam zamanı

Dünyanın en ilham verici yoga festivallerinden biri olan BaliSpirit Festival, bu yıl katılımcılara dengeyi yeniden bulmayı vadediyor. “Dengeyi Yakala” diyerek yola çıkan BaliSpirit Festival, hem bireysel hem de evrensel bir şifalanma ve dönüşümü hedefliyor. Bu yıl 24-31 Mart tarihleri arasında Ubud’da düzenlenecek olan BaliSpirit Festival sayesinde katılımcılar yoga, hareket, dans ve müzik ile hem kendileriyle yeniden bağ kurma ve içsel dengeyi yakalama hem de bedenini canlandırma imkanı buluyor.

Festivale katılan dünyaca ünlü eğitmenler, atölye çalışmaları, seminerler sayesinde hem katılımcılara ilham veriyor hem de içsel uyum, şifalanma, kolektif wellness konularında yeni yollar keşfetmelerine aracılık ediyor. Festivali düzenleyenler bu yolculuk sırasında dijital dünyanın dikkat dağıtan unsurlarından arınmayı ve kalpten kalbe bir bağ kurup yeni arkadaşlıklara, yeni fikirlere, yeni deneyimlere kucak açmayı tavsiye ediyor.

Festival programı ise büyüleyici müziklerle yıldızların altında dans etme, tecrübe ve bilgeliği paylaşma imkanı yaratıyor. 

>>>Festival programı için tıklayın 

BaliSpirit Festival; yoga, dans ve müzikle dengeyi yeniden bulmak, yeni bir şeyler denemek, tamamen kendisinin öncü olduğu bir deneyim yaşamak isteyen herkese pek çok seçenek sunuyor. Festival programında 300’den fazla atölye çalışması yer alıyor. Vinyasa, Kundalini, Hatha, Jivamukti, Ashtanga gibi bilinen yoga geleneklerinin yanı sıra Kahkaha Yogası, Akro Yoga, Biodinamik Yoga, Şamanik Yoka Akışı gibi holistik atölyeler de festival programında yer alıyor. Yoganın yanı sıra ses terapisi, beden ve nefes çalışmaları da programı zenginleştiriyor. BaliSpirit Festival sadece yoga değil aynı zamanda geniş bir müzik ve dans programı da sunuyor.

BaliSpirit Festival’in farklı bilet seçenekleri sayesinde dilediğiniz gibi bir program yapmak mümkün. 

>>>Bilet seçenekleri için tıklayın.

BaliSpirit Festival, Bali Hinduizminin özünde yer alan spiritüel, sosyal ve doğal çevreyle uyum içinde yaşama anlamına gelen Tri Hita Karana mantrasından ilham alıyor. Yoga, dans, müzik ve şifalanma geleneklerini bir araya getiren BaliSpirit Festival her yıl dünyanın farklı yerlerinden gelen yaklaşık 5 bin kişiyi ağırlıyor. 7 gün 8 gece süren festival, her gün 08.00-23.00 saatleri arasında birbirinden farklı etkinlikler sunuyor.

Sağlıklı ve hayat dolu bir dünya için, “Dengeyi Yakalama”nın tam zamanı!

Detaylı bilgi için: www.balispiritfestival.com

İlginizi çekebilir: BaliSpirit Festival 2019, 24-31 Mart tarihleri arasında “Yeniden Denge” temasıyla Bali’de

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!