BaliSpirit Festival 2019, 24-31 Mart tarihleri arasında “Yeniden Denge” temasıyla Bali’de

BaliSpirit Festival sadece bir festival olmanın çok ötesinde, tüm duyular için bir deneyim. Yoga, meditasyon, dans, nefes egzersizleri, şifalanma ve otantik ilişkiler sayesinde bu festival içten ve dıştan keşfetme, bağ kurma ve topluluk aracılığıyla bir dönüşüm alanı açıyor. BaliSpirit Festival bir yaratıcılık ve rahatlama, aktivite ve huzur, doğanın içinde insanın kendi yansıması ve beraberliğin olduğu bir alan!

1.000 kadar tapınağı ve her gün yapılan 1 milyon adak ile bilinen kutsal Bali adasındaki festival, holistik şifalanma merkezi diye bilinen ve Balice’de “tıp” anlamına gelen Ubud’da gerçekleşiyor. BaliSpirit Festival fikri, bundan 12 yıl önce kutlama, neşe ve zihin-beden-ruh bağlantısı yoluyla herkesin iyiliğine hizmet etmek için doğdu. Güçlü vizyoner ekibi ve kutsal Bali adasının ruhundan destek alan ve şimdiden Asya’nın en büyük ve en iyi yoga festivallerinden biri haline gelen BaliSpirit Festival, giderek büyüyor.

Uplifers olarak medya sponsoru olduğumuz BaliSpirit Festivali hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulabilirsiniz.

BaliSpirit Festival – www.urphotography.net

Ubud kendi başına sanatçılar, eğitmenler ve müzisyenler için spiritüellik sevgisini, öğretileri ve benzersiz performanslarıyla hareketin iyileştirici gücünü paylaştıkları bir destinasyon. BaliSpirit Festival her yıl sesin, şifanın ve hareketin simyasını taşıyan dünya çapından yetenekleri ağırlıyor. Sadece dans veya şarkı performansı sergilemenin ötesinde, kendi kültürlerinden, kalplerinden gelen mesajları ve dünyaya sundukları benzersiz katkıyı paylaşıyorlar.

BaliSpirit Festival kişisel ve dünyevi düzeyde tecrübe, bağ kurma ve şifalanma cenneti. Böylelikle derinden bir dönüşüm gerçekleştirmek mümkün. Dünyanın en bilinen eğitmenleri, düzenledikleri atölyelerde kendi bilgilerini paylaşarak içsel uyum, denge ve kolektif refah için yeni yollar sunuyor. Böylelikle kalpten kalbe bağlantıların naifliğine geri dönebilir, yeni dostluklar kurabilir, yeni fikirleri kucaklayabilir ve dengenin gerçekten ne anlama geldiğini somut olarak hissedebilirsiniz.

BaliSpirit Festival – www.urphotography.net

Taptaze bir şekilde enerji depolayarak, yeryüzü ve cennetleriyle bağ kurarak daha sağlıklı, canlı, yenilenmiş ve dengeli bir dünya yaratan yeni bir gerçekliğin parçası haline gelebilirsiniz.

Deneyim

BaliSpirit Festival’a katılmak, eskiyi geride bırakmak ve yeni olanı davet etmek anlamına gelir. İster tek başınıza seyahat edin, ister arkadaşlarınızla birlikte olun, sadece çeşitli spiritüel ve yogik disiplinden gelen 100’den fazla uluslararası sunumu deneyimlemekle kalmaz, aynı zamanda festivale katılan herkesle derin bir bağ kurabilirsiniz. Benzer düşüncelere sahip olan kişilerle sarılmak, gülümsemek festival deneyiminin ortak bir parçasıdır; bu deneyime katılmak ve samimi bir şekilde kendinizi ifade etmek gibi.

BaliSpirit Festival – www.urphotography.net

Çünkü festivalin asıl amacı şudur: Dünyanın dört bir yanındaki harika insanları bir araya getirmek, Bali’nin büyüsünü ortaya çıkarmak, unutulmaz deneyimler yaratmak ve dönüşümün kolay, eğlenceli, zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmesi için yer açmak! Denge, birlikte katılarak başlar.

Jivamukti Yoga, Ashtanga, Vinyasa, Hatha veya Kundalini’ye veya Şamanik Akış Yogası, Kahkaha Yogası, Kakao Törenleri, Ses Banyosu veya Ekstatik Dans gibi daha eklektik atölyelerden birine katılın, bedeninizi tamamen yepyeni bir şekilde başkalarıyla iç içe hareket ettirmek için duyulan sevgiyi yeniden keşfedeceğinizden emin olun!

Festival alanındaki taze hindistan cevizi suyu ve adadaki besleyici ve organik yemeklerle birlikte sizi her anlamda güçlendirecek ve ilham verecek unutulmaz bir hafta olacak.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok atölye çalışmasının ve kuracağınız bağlantıların yanı sıra BaliSpirit’in güzel ortamı size kendinizle bütünleşme, rahatlama, Savasana, meditasyon ve doğanın kendi durgunluğuyla bağ kurmanızı sağlayacak yürüyüşler için zaman tanıyor.

Yer ve Tarih

Festival 24-31 Mart 2019 tarihlerinde Ubud, Bali’de gerçekleşiyor. Bali’nin yemyeşil pirinç tarlaları ve ormanlık alanlarıyla çevrili olan festival alanı, Ubud’dan 15 dakikalık, Ngurah Rai Uluslararası Havalimanı’ndan 45 dakikalık sürüş mesafesinde yer alan Purnati Sanat Merkezi’nde yer alıyor.

İster birkaç günlüğüne, ister tüm festival süresince Bali’yi deneyimlemeyi planlıyorsanız civarda konukevleri, hosteller, oteller gibi birçok seçenek mevcut.

2019 Programı

Yeni bir müzik, dans konsepti ve sayısız eklemeyle birlikte daha büyülü ve sürprizli bir program sizi bekliyor. Bu yılki BaliSpirit Festival dünyanın dört bir yanından 150’den fazla katılımcının sunduğu atölye çalışmaları, dersler, konserler, DJ performansları, holistik şifalanma ve yogayı içinde barındıran mükemmel bir program ortaya koymak için büyük bir özenle hazırlandı.

12’nci kez düzenlenen festival; tüm zamanların favori performanslarını, eğitmenlerini, yaratıcılarını ve en heyecanlı uluslararası sunumları, yerel kahramanların bulunduğu sıra dışı bir programa sahip:

Yoga alanında Tymi Howard, Jeffrey Armstrong, Ronan Tang, Danny Paradise, Gwyn Williams, Chester Tan, Anshu Singh, Brian Siddharta, Deva Dwabha ve daha fazlasının uluslararası sunumları.

>>> Tüm program için tıklayın.

Biletler

Eğer biletlerinizi hala almadıysanız, şimdi tam zamanı! Erken rezervasyon fiyatları Ocak sonuna kadar geçerli.

Üstelik geçen yıldan farklı olarak bu yıl aynı fiyata aldığınız biletle ekstra bir gün kazanmak mümkün! 12’nci kez düzenlenen festivalin büyüsü bu yıl 8 gün 7 gece boyunca sürecek.

Bunun yanında 3 günlük veya 1 günlük biletlerden tercih ederek müzik, sanat ve yoga aktivitelerine katılabilir veya 7, 3 ve 1 günlük biletlerle sadece müzik aktivitelerine katılabilirsiniz.

>>> Bilet rezervasyonu için tıklayın.

BaliSpirit Festival’ın tüm kalbinizle tadını çıkarın!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!