Atalarınızın kaderini yaşamak zorunda değilsiniz

Arzuladığınız hayatı yaşıyor musunuz?
Yoksa başkalarının size uygun gördüğü hayatı mı yaşıyorsunuz?
Hep aynı kısır döngüleri deneyimliyor ve kaderinizi, ebeveynlerinizi, patronunuzu mu suçluyorsunuz?

Bizlere bu hayatta her zaman -kolektif bilinç ve atalarımız tarafından- kontrolün bizim dışımızda olduğu öğretildi çünkü böylesi çok daha kolaydı zihnimiz için. Alamadığımız maaş artışlarında, zor yürüyen ilişkilerimizde, yaşadığımız maddi manevi travmalarda devamlı karşı tarafı suçladık. Kurban bilincine girdik.

Ama gerçek hiç de öyle değildi. Gerçek, bizim “kendi gerçekliğimizi” yarattığımızdı. Bu uyanış çağrısına kulak verenler ve değişimi cesaretle kucaklayanlar hayatlarında mucizeleri yaşamaya çoktan başladılar. Eğer siz de içinizde bu itilim enerjisine ve cesaretine sahip olmayı arzuluyorsanız gelin bir de gerçeği üstat Ramtha’nın etkileyici anlatımıyla dinleyelim:

“İnsan kaderi, kısmeti konusunda yanıtlar ve nedenler bulabilmek için hep kendi dışına bakmıştır. Her zaman sessiz yıldızları, kralların yönetimini ya da ‘Yaratıcı’nın takdirini’ suçlamak, içinize, evrenlerin yaratıcısına bakmaktan daha rahatlatıcı olmuştur… Nedenler ve yanıtlar için kendi dışınıza baktığınız sürece, içinizdeki sesi -tüm gerçeği sunanı ve her şeyi yaratanı- asla işitemeyeceksiniz. Bu batıl inançlar sizi körleştirerek tutsak edecek ve içinizdeki müthiş gücü ve sonsuz anlayışı görmenizi engelleyecektir.

Nedenleri ve yanıtları kendi dışınızda aradığınız sürece, asla içinizdeki sesi, tüm gerçeği ve var olan her şeyi yaratanı işitemeyeceksiniz. Daima, gerçekte sahip olduğunuz huşu verici gücü ve sonsuz anlayışı görmenizi engelleyen batıl inançların ve kötü muhakemelerin ellerinde olacaksınız.

Sen, üstat, istediği gerçeği kabul edip yaratabilen özgür ve egemen bir varlıksın. Kendi aleminin efendisi olabilirsin ya da tutsak olmana izin verirsin, hangisini deneyimlemeyi istiyorsan. Her varlığın kendi yaşamının gerçek yaratıcısı ve yöneticisi, kendi kaderinin tasarımcısı olduğunu idrak ettiğin zaman, belki bu idrakle kendine daha sınırsız bir yaşam yaratacaksın. Ve bu, varlığın için çok muazzam olacak.”

Artık kendi yüceliğimize uyanma vakti. Bu uyanış yolculuğunda size çokça hizmet edecek olan Thetahealing ve Jean Adrienne Arınma Sistemi yöntemleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye ve seminerlerin içeriğine www.esindemir.com sitesinden ulaşabilir, hediye çalışmalarımdan ve grup seanslarımdan faydalanabilmek için Instagram hesabımı takip edebilir ve her türlü sorunuzu [email protected] mail adresim üzerinden bana iletebilirsiniz.

Tekrar görüşünceye dek sevgiyle kalın…

Kaynak
Beyaz Kitap (Ramtha)

İlginizi çekebilir: Uyanış sürecinizi hızlandıracak 5 önemli adım

Esin Demir Thetahealing Eğitmeni
2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. Spiritüel gelişim merakı 2009 yılında, Japonya’ya bir yaz stajı programı ile gittiğinde başladı. Bu ilginç ... Devam