Aralık’ta Kolektif House’ta neler mi var?

Çalışma ortamı, iş hayatındaki verimliliğin en önemli belirleyicilerinden biri. Pratik kullanım sunan, ilham veren ve kendinizi rahat hissettiğiniz bir ofis, iş yerindeki mutluluğun da sırrı olma özelliği taşıyor.

Farklı konseptleri ile dikkat çeken yaratıcı ve yeni çalışma alanları söz konusu olduğunda ilk akla gelen isim olan Kolektif House; çalışanlar için hem en etkili şekilde çalışabilecekleri alanların yanı sıra, hem keyifli vakit geçirebilecekleri, hem de sosyalleşebilecekleri pek çok aktivite sunuyor. Her şeyin ve her herkesin yaratıcı olduğu, ortak çalışma ve ofis alanı Kolektif House, Aralık ayında da ilham verici ve kafa açıcı etkinliklerle karşımıza çıkıyor.

Birbirinden keyifli röportajların, partilerin, sohbetlerin gerçekleşeceği Kolektif House’daki etkinliklere gelin birlikte göz atalım:

Garaj AMA – Ask Me Anything

Garaj AMA 5 Aralık Pazartesi Kolektif Sanayi’de Umut Gökbayrak ile devam ediyor.

Birçok farklı #‘ lerde ve farklı @’ kişilerle meraklıları buluşturmak için AMA (ask me anything) formatına başlayan Garaj; bu ay Hürriyet’in CTO’su Umut Gökbayrak’ı ağırlıyor ve Aslanoba Grup’da CTO olarak startuplarla çalıştıktan sonra en çok ziyaret alan Türk sitesi olan Hürriyet’te teknolojik harikalar yaratan Umut Gökbayrak ile soru cevap oturumu yapıyor.

Mekan: Kolektif House Sanayi

Tarih: 05.12.2016

Saat: 18:30

Kolektif Explore

İlham veren girişimcileri keşfedin: Kolektif Explore

Yerel olarak geliştirilen yeni oluşum, fikir ve ürünlerin tanıtıldığı Kolektif Explore, üretken girişimcilerle tanışma fırsatının yanı sıra ilham veriyor. 6 Aralık Salı günü Redbull.com İletişim Müdürü Mehmet Nafız Duru moderatörlüğünde gerçekleşecek olan Kolektif Explore’un bu ayki konukları Early Bird Venture Capital Partner’ı Cem Sertoğlu, Neytiv ve garajyeri.com.

Mekan: Kolektif House Sanayi

Tarih: 06.12.2016

Saat: 18:30

 

Kolektif Jammin - Jam Sessions

Müziğe doymak için: Kolektif Jammin’

‘Jam Session’larımızda sahne senin, hepimizin! Kolektif House hep birlikte müzik yapmak için enstrümanını, tenceresini, tavasını kapan herkesi Kolektif Jammin’e bekliyor. Müzik yapmanın yanı sıra müzik dinlemek ve dans etmeye doymak isteyenler için de Kolektif Jammin’, Jam Sessions Turkey ile

Mekan: Kolektif House Sanayi

Tarih: 10.12.2016

Saat: 20:00

Kolektif Brunch

En güzel Pazar kahvaltısı: Kolektif Brunch

Aralık’ta Kolektif Brunch, kahvaltının yanı sıra Noel alışverişi için de sizleri bekliyor. Bite’n Joy’un lezzetleri ve Geyik Coffee Roastery & Cocktail Bar’in sıcacık şarap& mis kokulu kahvelerine Subway JAZZ Station’ın müzikleri eşlik edecek.

Noel standında ise Kolektifli Duygu Nişancı Jewelry, Paper Street Co., TWELV12 ve Y.orstruly, en şahane ürünleriyle sizleri bekliyor.

Mekan: Kolektif House Levent

Tarih: 18.12.2016 Pazar

Saat: 11:00

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!