Anneler Günü hediye önerileri: Anneler Günü’ne özel hediye seçme rehberi

Her yıl özenle kutladığımız Anneler Günü’nün nasıl ortaya çıktığını biliyor musunuz? Anneler Günü’nün bilinen en eski tarihçesi, Yunan Mitolojisi’ne dayanıyor. Antik Yunanlılar’ın pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi kabul ettikleri Rhea’yı onurlandırmak için her yıl ilkbahar festivallerini gerçekleştirmeleri ile başlayan ritüel, Antik Romalılar’ın da Ana Tanrıça Kibele için düzenledikleri kutlamalarla benzerlik gösteriyordu.

Yakın çağımıza gelindiğinde ise, ABD’de yaşayan Anna Jarvis, kaybettiği annesi için 1908 yılında düzenlediği anma töreni sonrasında kongre onayına başvurarak bu durumun dünya çapında genişlemesine öncülük etti. Dünya’nın farklı ülkelerinde farklı tarihlerde kutlanan Anneler Günü, Türkiye’de her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar gününde kutlanıyor.

Biz de Anneler Günü’nde annelerimize olan sevgi ve bağlılığımızı göstermek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bir gün değil her gün kutlansa bile yeterli gelmeyecek bu özel günde onlar, “Hediyeye hiç gerek yok.” deseler de biz içimizden geldiği gibi onların da hoşuna gideceğini düşündüğümüz bir armağan ile bugünü taçlandırabiliriz.

Her bir hediye seçeneği için alternatif ürün önerilerini kelimelere yerleştirilmiş olan linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz. Ancak hediye seçimi konusunda kararsız olanlardansanız, tüm kategorilerdeki ürünlerden özenle seçtiğimiz hediye alternatiflerini  “Uplifers Anneler Günü Hediyeleri” seçkimizde bulabilirsiniz.

Kişisel bakımına özen gösteren anneler için…

Eminiz ki her kadın kendine özen göstermeyi sever ve ister ama “Benim annem en çok bakım ürünlerine sevinir.” diyorsanız, cilt temizleyicilerini, nemlendirici kremleri, gece serumlarını, saç bakım ürünlerini ve çok daha fazlasını inceleyip en uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri annenize hediye olarak gönderebilirsiniz.

Annenize hediye olarak alabileceğiniz tüm kişisel bakım ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Sportif, aktif ve sağlıklı kalmayı seven anneler için…

“Annem sporunu hiç aksatmaz, düzenli egzersiz yapar.” mı diyorsunuz? O zaman yürüyüş yaparken kullanabileceği kablosuz kulaklıkları, akıllı bileklik ve saatleri, tarzına uygun spor kıyafetlerini inceleyebilir; Anneler Günü hediyenizle spor zamanlarını daha keyifli geçirmesini sağlarken sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Annenize hediye olarak alabileceğiniz spor ekipmanlarını incelemek için tıklayın.

‘Kahve keyfim olmadan asla!’ diyen anneler için…

Kahve keyfini evde de sürdürmeyi seven anneler için seçtiğimiz, Türk kahvesinden espressoya pek çok seçenek sunan kahve makineleri onları mutlu edecek bir başka seçenek olabilir. Yan yana olamasak da görüntülü konuşmalarımıza eşlik edebilecek kaliteli kahve sohbetleri için tam otomatik kahve makinelerini inceleyip annenizin zevkine en uygun olanı seçebilirsiniz.

Annenizle kahve keyfinize eşlik edecek birbirinden muhteşem kahve makinelerini burada bulabilirsiniz.

Mutfakta zaman geçirmeyi seven anneler için…

“Benim annem mutfakta zaman geçirmeye bayılır, hele ki şu karantina döneminde!” diyenlerdenseniz, annelerin mutfaktaki işlerini kolaylaştıracak, hünerlerini sergilemesine yardımcı olacak mutfak robotları, kaliteli tencere ve tava setleri veya elektrikli küçük ev aletleri onlar için güzel bir hediye seçeneği olabilir.

Mutfakta adeta bir sanatçıya dönüşen annenizin bayılacağı mutfak aletlerini incelemek için tıklayın.

Teknolojiye meraklı anneler için…

“Annem teknolojiye çok meraklıdır.” diye mi düşünüyorsunuz? Öyleyse, uzaktan çalışma döneminde işlerini daha hızlı halledebileceği dizüstü bilgisayar veya tabletleri, müzik keyfini ikiye katlamak için kablosuz hoparlörleri ve bluetooth kulaklıkları listenize ekleyebilirsiniz. Yaşamına kolaylık getirecek, teknoloji harikası bu ürünlere bayılacağına eminiz!

Annenize hediye olarak alabileceğiniz tüm teknolojik ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Makyaj yapmaktan keyif alan anneler için…

“Yeni makyaj malzemeleri annem için harika bir seçim olur.” diye düşünüyorsanız suya dayanıklı maskaralar, rengarenk rujlar, far paletleri veya yeni makyaj fırçaları listenizde yerini alabilir.

Annenizin severek kullanabileceği makyaj setlerini ve ürünlerini incelemek için tıklayın.

Tarzına ve stiline özen gösteren anneler için…

 Yeni kıyafetler, renk renk çantalar, bir çift spor ayakkabı… Her giydikleri çok yakışsa da, annelerimizin şıklığını tamamlamalarına yardımcı olmak için onların tarzına en uygun ürünleri seçerek bu özel günü daha mutlu geçirmelerine yardımcı olabiliriz.

Annenizin stiline uygun kıyafet, ayakkabı ve çanta seçeneklerini buradan inceleyebilirsiniz.

Hobilerine vakit ayıran ve yeni hobiler edinmek isteyen anneler için…

 Yeni kitaplar, özel yazı kalemleri, eğlenceli puzzlelar… “Annem hobilerine çok düşkündür.” ya da “Ne zamandır yeni bir hobi edinmek istiyordu.” diyorsanız, kendilerine ayırdıkları o özel zamanları daha kaliteli geçirmelerini sağlayacak hobi ürünleri seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Boya ve punch setlerinden puzzle ve heykel malzemelerine, annenize hediye olarak alabileceğiniz tüm hobi ürünlerini incelemek için tıklayın.

“Çok kararsız aldım, başka neler var?” diyenler için…

“Hepsi güzel fikirler ama sanki annem için uygun değil” diye içinizden geçiyorsa, daha pek çok ürün seçeneğinden oluşan “Amazon’un Anneler Günü Hediye Rehberi”ni mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Rehberde yer alan seçenekler arasında anneniz için en uygun olan hediyeyi bulabileceğinize eminiz. Bu arada, hediyenin yanı sıra bu özel günde uzaktan da olsa yanında olduğunuzu hissettirmeyi, bulduğunuz her fırsatta ona olan sevginizi göstermeyi, artık yanınızda olmasa bile sevgisini içinizde hissetmeyi ve güzel anılarınızı hatırlamayı unutmayın!

Amazon’un Anneler Günü Hediye Rehberi’ni incelemek için tıklayın.

Uplifers Anneler Günü Seçkisi’ndeki ürünleri incelemek için tıklayın.

 

İlginizi çekebilir: Anneler Günü Özel: Klasik hediyelere sevgi dolu ve düşünceli “karantina”alternatifleri

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!