Açık havada keyifli bir piknik için pratik ve kullanışlı piknik malzemeleri

Açık havada sevdiklerimizle piknik yaptığımız anların yerini çok az şey tutabiliyor. Güneşli bir tatil gününde doğanın keyfini çıkarabileceğimiz, yorgunluğumuzu atıp derinlemesine nefes alabildiğimizi hissedeceğimiz bir piknik planı kulağa çok çekici geliyor.

Doğayla ve sevdiklerimizle kavuşacağımız günlerin kısa zamanda gelmesini ümit ederken bir yandan da güzel planlar kurarak kendimizi motive etmeyi deneyebiliriz. Daha güzel paylaşımlarda bulunacağımız zamanlarda işimizi kolaylaştıracak ve açık hava etkinliklerimize rahatlık katacak ekipmanları listemizde derledik. Gelin şimdiden eşyalarımızı hazırlayarak bir sonraki piknik planına hazır olalım:

Görsellerin üzerine tıklayarak sizin için seçtiğimiz ürünlere ulaşabilirsiniz.

Önce düzenli olsun diyenler için piknik sepetleri

Neyi nereye koymuştuk diye düşünmek zorunda kalmadan, farklı çantalara veya poşetlere eşyaları bölerek gereksiz yer kaplamasına neden olmadan, rahatça ekipmanlarınızı derleyebileceğiniz zarif tasarımlı piknik sepetlerini, soğuk yiyecek-içecekleri bozulmadan muhafaza edebileceğiniz soğutucu çantaları listenize eklemeyi unutmayın.

  

  

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Konforuna düşkün olanlar katlanabilir masa ve sandalyeler

“Çimlerin üzerinde oturmak da keyifli ama nerede benim sandalyem?” diyorsanız rahat hamaklar, keyifle dinlenebileceğiniz katlanılabilir sandalyeler, rahat rahat yemeklerinizi yiyebileceğiniz pratik masalı setler tam size göre.

  

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Sofralarının sunumuna açık havada da önem verenler için tabak setleri

Evinde de her zaman masa düzenine dikkat edenler, piknik de olsa önce sunum diyenler, sizin için seçtiğimiz piknik setlerini inceleyebilirsiniz. Kendi kutusunda çatal-bıçaklar, tüm ihtiyacınızı karşılayacak ürünleri içeren setler, kolaylıkla toparlanabilecek ve tekrar kullanıma uygun tabak-bardaklar piknik sofralarınızı tamamlayacak.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Rengarenk ortamları sevenler için piknik örtüleri

İster bir piknik masasında ister çimlerin üstünde keyif yapmak için rengarenk örtüler şart. Çimlere serip doyasıya üzerinde uzanabileceğiniz veya piknik masasının üzerinde rahat rahat eşyalarınızı yayabileceğiniz rengarek cıvıl cıvıl örtüler neşenize neşe katacak.

 

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Doğayı korumayı unutmayanlar için yeniden kullanılabilir ürünler

Termoslar, sadece piknik için gerekli ekipmanlardan olmasa da günlük hayatımızın her alanında elimizde bulunması gereken bir eşya. Sıcak-soğuk içeceklerinizi veya yemeklerinizi kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz, aynı zamanda tek kullanımlık ürünleri tercih etmeyerek doğayı da koruyabileceğiniz harika bir seçim.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Eğlencesiz olmaz diyenler için açık havada oynanabilecek oyunlar

“Ben hareketsiz duramam.” ya da “Bizim ailede herkes oyuncudur.” diyorsanız açık havanın keyfini oyunlarla da çıkarabilirsiniz. Sessiz sakin dinleneceğim diyenler kadar bol çekişmeli yarışmaların tarafında olanlar da var. Yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz hafif ekipmanları olan oyunları inceleyip satın alabilir, eğlencenin dozunu artırabilirsiniz.

   

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Cildini ihmal etmeyenler için güneş kremleri

Güneş kremlerinin önemini, yaz kış demeden her mevsim kullanmamız gerektiğini sürekli okuyoruz, duyuyoruz. Her ne kadar güneş kremleri plajlarla özdeşleşmiş olsa da açık havada olduğumuz her anda mutlaka sürmemiz gerekiyor. Cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak için piknik hazırlıklarınıza güneş kremlerini de eklemeyi unutmayın.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.
Uplifers Piknik Keyfi wishlistini Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

İlginizi çekebilir: Seyahat ürünleri: Seyahate çıkarken yanınıza mutlaka almanız gereken 8 şey

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!