Seyahat ürünleri: Seyahate çıkarken yanınıza mutlaka almanız gereken 8 şey

Eminiz ki hepimiz yollarda olmayı, seyahat etmeyi, upuzun tatiller planlamayı, sevdiklerimizle olmayı ve yeni yerler keşfetmeyi çok özledik. Pandeminin etkisiyle evlerimizde geçirdiğimiz yoğun günlerin ardından umuyoruz ki dinlenebilecek zamanlar yaratarak kendimizle baş başa, ailemizle ya da arkadaşlarımızla birlikte yollarda zaman geçirebileceğiz. Bir sonraki seyahatimizin hayalini kurarken zamanı geldiğinde hazır olmak için eksiklerimizi gözden geçirdik ve özellikle  çocuklarla çıkılan uzun araba yolculuklarında kolaylık sağlayacak ürünleri listemize ekledik. Siz de heyecanla beklediğiniz yolculuğunuza başlamadan önce yazımızı inceleyerek eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz:

Görsellerin üzerine tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak kullanışlı çantalar

Tüm seyahatiniz boyunca en çok ihtiyaç duyacağınız ve sıkça kullanacağız ürünleri amacına uygun olarak ayırmak size hem kolaylık hem de ekstra zaman sağlayabilir. Tüm eşyalarınızı rahatça yerleştirebileceğiniz, dayanıklı büyük bir çanta ya da kişisel ürünlerinizi ayırabileceğiniz minik düzenleyici çantalar aradığınızı kolayca bulmak konusunda size yardımcı olacaktır. Ek olarak tatile gittiğiniz yerlerden almayı planladığınız hediyelikler varsa onlar için de küçük boş bir el çantasını yanınıza alarak “Nasıl sığdırabilirim?” derdinden kurtulabilirsiniz. Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Araç içinde hayatınızı kolaylaştıracak ürünler

Eğer arabayla uzun yola çıkıyorsanız, aracınızın içinde de mutlaka olması gereken ürünlere göz atmalısınız. Koltuklara asılabilen düzenleyici çantalar, araç içi şarj aleti, özellikle çocuklarınız için sıkıldıklarında oynayabilecekleri seyahat boyu oyunlar, beklenmedik durumlara karşı acil durum kitleri… İhtiyaç duyacağınız bu ürünleri önceden edinerek daha güvenli ve huzurlu bir seyahat geçirebilirsiniz.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Konforlu bir yolculuk geçirmek isteyenler için…

İster arabada ister uçakta yolculuk ederken biraz gözlerinizi dinlendirmek, rahat ve konforlu bir şekilde uyuyabilmek veya müziğinizi dinlerken koltuğunuzda rahatça keyif yapabilmek için boynunuzu destekleyecek uygun bir yastık ve ışığı engelleyerek gözlerinizi dinlendirmenize yardımcı olacak bir göz bandı ile yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Maskeler ve maske askıları

Artık günlük yaşantımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen maskeleri zaten yanımızdan ayırmıyoruz, fakat seyahatimiz süresince de sıkça değiştirmemiz gerektiğinden yeteri kadar maskemiz olduğundan emin olmalıyız. Yedek bir paket maskeleri, özellikle çocuklarınızın kullanımı için kolaylık sağlayacak maske askılarını da yedek çantanıza ekleyebilirsiniz. Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Kişisel hijyen ürünleri

 

Son zamanlarda kullanım alanları ve önemi giderek artsa da her zaman yanımızda bulundurmamız gereken pratik temizlik ürünleri seyahat süresince de bizlere eşlik etmeli. Sabun olmayan yerlerde işinize yarayacak kağıt sabunlar, su bulamadığınızda ellerinizi dezenfekte edebileceğiniz temizleyici jeller ve her alanda imdadımıza koşan anti bakteriyel ıslak mendiller seyahatlerin olmazsa olmazı.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Kamp ve piknik malzemeleri ile yeşilin tadını çıkarın

Eğer aracınızla yola koyulduysanız ve varılacak yer kadar yolun kendisinin de keyifli olduğunu düşünüyorsanız, yol üzerinde beğendiğiniz bir yeşillik alanda ani bir kamp veya piknik kararı için arabanıza kamp sandalyeleri, soğutucu bir çanta, karanlıkta aydınlatma sağlayacak işlevsel bir fener, üzerinde piknik yapabileceğiniz geniş bir örtü ve çocuklarınızla çevreyi gözlemlemek için dürbün yanınıza mutlaka almanız gereken malzemeler arasında.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Güneşin zararlı ışınlarından korunmak için güneş kremleri

Cildimizin yaşlanmasını geciktirmek, kırışıklık oluşumunu azaltmak ve leke oluşumunun önüne geçmek için güneşin zararlı ışınlarından korunmak şart. Bunun için cilt tipinize uygun, en az 30 faktörlü, suya dayanıklı ve etkisi uzun süre kalıcı güneş kremlerini yanınızdan ayırmamalısınız.

Ürünleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

İlginizi çekebilir: Tatilde de anın tadını çıkarabilmek: Mindful seyahat nedir, mindful gezgin kimdir?

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!