2015’in en iyi yaz düğünü mekanları

Yaz ayı geldiğinde söz konusu olan şeylerin en başında düğünler gelir. Heyecanlı, stresli, koşuşturmacalı tatlı süreçlerin en önemli sorusu da genelde şudur: “Nerede düğün yapmalıyım?”

Ben yaz aylarını düşünerek, size 2015’in en gözde düğün mekanlarından bahsedeceğim. Beğeni veya bütçenize göre her skalaya uygun seçimler yapmaya çalıştım, umarım arayışınıza biraz olsun katkıda bulunabilirim. Şimdiden mutluluklar!

BEYAZ BAHÇE BUTİK OTEL

Beyaz Bahçe Butik Otel maksimum yemekli kapasite olarak 500–750 kişi arasında davetli ağırlamaktadır. Minimum yemekli paket fiyat aralığı kişi başı 80–100 TL arasındadır.

beyaz bahçe 2

Mekan özellikleri bahçe, çim alan, dere kenarı, orman ve kır manzaralıdır. Sıcak ve rahat bir düğün mekanı arayanlara tavsiye edebilirim.

beyaz bahçe 1

ADA BEACH CLUB

Ada Beach Club, şehirden uzaklaşıp adada düğün yapmak isteyenler için mükemmel bir öneri! Mekan özellikleri olarak gayet güzel ve fiyat olarak da uygun bir tercih olabilir.

ada butik 1

Maksimum davetli sayısı 750–1000 kişi arasıdır. Minimum yemekli paket aralığı kişi başı 100–150 TL arasında. Maksimum kokteyl alanı ise, 1000–2000 kişi kapasitelidir. Mekana Bostancı’dan tekne turuyla ulaşım hizmeti sağlanabiliyor.

ada butik 2

YILDIZ HİSARI

Benim favorim kesinlikle Yıldız Hisarı! Katıldığım davetlerden memnun olmamın yanı sıra manzarası, servis kalitesi ile müşteri hizmetlerinin ilgisi ve eğlencesinden asla pişman olmayacağınız hem sıcak hem de iddialı bir mekan olarak akıllarda yer ediyor.

yıldız

Maksimum yemekli kapasitesi 500–750 kişi arasıdır, hem açık hem de kapalı mekan hizmeti vermektedir. Mekan özellikleri arasında havuz başı konsepti ve boğaz manzaralı konsepti bulunmaktadır. Kokteyl kapasitesi de 500–750 kişi arasındadır fakat konaklama hizmeti vermemektedir.

yıldız 2

CEMİLE SULTAN KORUSU

Cemile Sultan Korusu, daha çok ihtişam ve asaleti simgeleyen mekanlar arasındadır. Maksimum kapasitesi 750–1000 kişidir. Fiyat aralığı ise kişi başı 150–200 TL arasındadır.

cemile sultan 1

Mekan özellikleri arasında kır ve doğa manzarası, havuzbaşı, teras, boğaz manzarasını kapsamaktadır.
cemile sultan 2

FUATPAŞA YALISI

Fuatpaşa Yalısı’nın bende yeri her zaman ayrıdır, çünkü restorasyonu babam Zekeriya Topçu ve amcam Aytekin Topçu’ya aittir. Çocukluğumun bir kısmı orada geçti diyebilirim. Bu detayın yanı sıra, açık ara en görkemli ve büyüleyici mekanlardan birisidir. Güler yüzlü olmayı, kusursuz müşteri memnuniyetini çok önemseyen bir müessesedir.

fuatpaşa 1

Mekan kapasitesi 300–400 kişi arasındadır. Fiyat aralığı ise kişi başı 150–200 TL arasındadır. Mekan özellikleri arasında tarihi yer, boğaz, havuz, doğa manzarası yer almaktadır. Ayrıca açılır kapanır tavanı da bulunmaktadır.
fuatpaşa 2

Uplifers ekibi olarak önerdiğimiz listedeki mekanlardan birini tercih ederseniz ne mutlu bize!

Uktem Topçu
Harbiye Açık Hava Sahnesi stajında ''Mary Stuart'' oyununun kostümlerini işledikten sonra birkaç hafta parmaklarını kullanamayınca, “nakıştan ellerim yorulacağına biraz da flash’tan gözlerim yorulsun” diyerek, ... Devam