ZihinRuhBeden Festivali

Daha önceki ZihinRuhBeden Festivali’nden bir görüntü.

Bu yıl 5-6-7 Mayıs tarihlerinde 3. kez kapılarını bizlere açacak olan ZihinRuhBeden Festivali toplumda sağlıklı ve doğal yaşam ile kişisel gelişim konularında farkındalık yaratmak ve katılımcı olacak insanları bu alanlarda çalışan ve hizmet veren kişi ve kuruluşlarla bir araya getirmeyi amaçlıyor. 3 gün sürecek olan bu festivalde, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren kişi ve kurumların her birine ait standları bulunuyor ve bu standlarda hem verdikleri hizmeti tanıtma şansına sahip olabiliyor hem de katılımcılar bizzat eğitmenlerle tanışma fırsatını yakalayabiliyor.

Daha önceki ZihinRuhBeden Festivali’nden bir görüntü.

Bu yıl tıp, akademik ve kişisel gelişim dünyasından yine pek çok önemli isimlerin seminer ve workshopları gerçekleşecek. Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Dr. Ümit Aktaş, Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul bu isimlerden sadece bazıları. Farklı alanlarda uzman tüm bu isimlere aynı zamanda aynı yerde ulaşabilmek ve tüm merak ettiğiniz konular hakkında rahatça bilgi alabilmek katılımcılar için büyük bir şans. Ayrıca sizler de bireysel danışmanlık dışında farklı içeriklere sahip workshoplar düzenliyorsanız, eğitim salonlarında bunları ziyaretçilere deneyim olarak sunabilirsiniz.

Neden ZihinRuhBeden Festivali’ne katılmalıyız?

Bu festivalde mutluluk var… Bu festivalde bir’lik var…
ZihinRuhBeden Festivali, kendi içindeki gücü keşfetme arzusuyla dolu olan ve hayallerindeki hayatı yaşamaya kendini açan insanların buluşma noktasıdır. Dolayısıyla festivalde hem merak edilen konular hakkında uzmanlardan bilgi alabileceksiniz hem de ortak noktalarda buluşabileceğiniz pek çok insanla tanışma şansını yakalayabileceksiniz.

Festival sürecinde psikoloji, sağlıklı beslenme, tamamlayıcı tıp, meditasyon, nefes, reiki-mindfulness, homeopati, kişisel gelişim, yoga-pilates, fitness, müzik terapi, dans, astroloji, bioenerji, detoks ve kuantum gibi aynı zamanda hem bambaşka hem de birbirleriyle bir bağa sahip konu başlıklarına dair sonsuz hizmet, workshop, eğitim, seminer ve ürüne ulaşabileceksiniz. Yani bir yandan durmayan bir bilgi akışıyla beraber doğaya, insana ve var oluşa saygı duyan onlarca hatta yüzlerce insanla iç içe olacaksınız.

Festival hakkında daha detaylı bilgi için bu linke tıklayabilir, festivalde yer almak istiyorsanız da [email protected]‘dan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!