Yüksek benliğinizin rehberliği ile arının: Jean Adrienne Arınma Sistemi (JAAS)

“Varlığımın Tanrı’sından,
Varlığımın Tanrı’sını
Şimdi eyleme geçmeye çağırıyorum.
Ortaya çık.
Bana hayat ver.”

Ramtha

Sizlerle Thetahealing tekniğinden sonra senelerdir çok severek uyguladığım bir başka mucizevi tekniği daha paylaşmak istiyorum bugün; Jean Adrienne Arınma Sistemi. Bu sistem Her şeyin Yaratıcısı ve Yüksek Benliğinizin rehberliğiyle ilerlediğiniz, oldukça hafif, eğlenceli ve dönüştürücü bir arınma yöntemi..

Peki nedir yüksek benliğimiz?

Yüksek Benlik; Her şeyin Yaratıcısı ile, tüm evrenle, tüm zamanlar  ve yaşamlarla, sürekli bağlantı içinde olan Tanrısal özümüzdür. Ruhumuzun geldiği ışık parçasıdır; ve ruhumuzun tüm zamanlardan getirdiği tüm bilgeliğe sahiptir. Yüksek Benliğimiz ile çalışmak işte tam bu noktada çok önemli.. Çünkü bizler Dünyevi kimliğimizle (ego benliğimizle) yaşadığımızda adım adım kendi ruhumuzdan (Yüksek Benliğimizden) kopmuş/uzaklaşmış oluyoruz. Ve özümüzden uzaklaştıkça hayatımızdaki stres ve dualite olgusu artmaya başlıyor; bunların sonucunda ise başarısızlıklar, yetersizlik duyguları, acılar, ızdıraplar yaşıyoruz. Çünkü kaderimizi zorlamaya başlıyoruz. Bir şeyleri sürekli oldurmaya çalışıyoruz. Halbuki Tanrısal Benliğimize teslimiyet içinde yaşadığımızda hayatımızda stres olmaz; akış; bolluk; bereket; huzur  ve teslimiyet vardır.  İşte tam bu noktada amacımız; bizlere muazzam dönüştürücü bir arınma sunan JAAS  sistemi ile;

“Kendi hayatımızın “üstadı olmak”  ve Hayatımızı “esinlenme halinde” ve  “Yüksek Benliğimizde” yaşamak.. Sizler de benim gibi  bunu arzuluyorsanız o halde başlayalım:

Jean Adrienne Arınma Sistemi® (JAAS) Tekniği nedir?

Jean Adrienne Arınma Sistemi, Yüksek Benliğin veya ruhun bilinçli zihinle iletişim kurmasına izin veren, böylece arzuladığımız gerçekleri yaratmamızı engelleyen alanları veya blokajları tanımlayan güçlü bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir. Yüksek Benliğimiz sürekli bizimle konuşur ama biz onunla aynı dili konuşmayız. Eğer konuşabilseydik Yüksek Benliğimizi dikkatle dinler ve arzuladığımız her şey ve herkesle çevrili, mutlak bir mükemmellik durumunda var olurduk!

Bu yöntem, Yüksek Benliğinizin rehberliğinde, bir dosya protokolü ve spiritüel kinesiyolojiyi kullanarak sizi kendiniz için bir blokaj oluşturduğunuz başlangıç noktasına götüren, sonsuz zaman/uzay sürekliliğine açılan bir sistemdir.

JAAS seminerlerinde/seanslarında şunları keşfedersiniz:

1. Akaşik kayıtlarınızdan getirdiğiniz bir sorunun “orijinal kaynağı” nedir?

2. Bu olayın bir sorun haline gelmesine hangi deneyimler neden oldu? Bu deneyimler seni şimdi nasıl etkiliyor?

3. Tüm bunlar -kaynakta ilk oluştuğu andan itibaren- nasıl değiştirilir?

İşte ruhunuzda takılı kalmış ve sizi madden/manen/ruhsal olarak geride tutan tüm yüklerden  JAAS sistemi ile özgürleşmeniz mümkün. Kendinize bir şans verin, yeterli.  Bu keyifli dönüşüm yolculuğunda size çokça hizmet edecek olan Jean Adrienne  Arınma Sistemi yöntemiyle ilgili ayrıntılı bilgiye ve seminerlerin içeriğine  www.esindemir.com  sitesinden ulaşabilir, hediye çalışmalarımdan ve grup seanslarımdan faydalanabilmek için Instagram hesabımı takip edebilir ve her türlü sorunuzu  [email protected]  mail adresim üzerinden bana iletebilirsiniz.

Tekrar görüşünceye dek..

Sevgiyle kalın..

İlginizi çekebilir: Atalarınızın hangi yüklerini taşıyorsunuz?

Esin Demir Thetahealing Eğitmeni
2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. Spiritüel gelişim merakı 2009 yılında, Japonya’ya bir yaz stajı programı ile gittiğinde başladı. Bu ilginç ... Devam