Atalarınızın hangi yüklerini taşıyorsunuz?

Doğmamızı sağlayan insanlarla aramızdaki bağ, en güçlü bağdır. Kaç yıl geçerse geçsin, kaç ihanet yaşarsak yaşayalım, ailede ne kadar mutsuzluk olursa olsun hiç önemli değil. Kendi irademiz pahasına olsa bile onlarla bağımız devam eder.” – Anthony Brandt, Bloodlines

Henüz hiç görmediniz. Tanışmadınız. Hikayelerini size anlatan da olmadı; çünkü büyükanneniz-büyükbabanız da onları tanımıyor. Çünkü sizden çoook önce yaşadılar. Belki 10 belki 16 nesil önce… Onları hiç tanımıyorsunuz; ancak sürekli etkileşim içindesiniz… Evet; atalarınızdan bahsediyorum.

“Kalıtımsal zincirde yer alan acı, her zaman kendi kendine sona ermeyebilir ya da zamanla azalmayabilir. Asıl travma yaşayan kişi ölmüş, hikayesinin üstü örtülmüş ve yıllar içinde saklı kalmış olsa bile, hayat tecrübesine ilişkin parçalar, anılar ve hisler yaşamaya devam edebilir.” diyor Mark WolynnSeninle Başlamadı‘ adlı kitabında.

Yaptığım bireysel Thetahealing seanslarında da, eğer kişinin sorununun kaynağı bir atası ise direkt kişinin alanında belirdiğini görürüm. Atanın varlığını önce onurlandırırız; ardından neler yaşadığını Yaratıcı’nın bize göstermesini isteriz ve atanın yaşadığı hisler/ çıkmazlar enteresan bir şekilde danışanın yaşadığı hisler/çıkmazlarla aynı çıkar.

Dolayısıyla, danışanımın atasından aktarılan bu kayıtları değiştirdiğimizde hem danışan/hem de atası bu negatif etkilerden özgürleşmiş olur. Ne muhteşem bir sistem değil mi? Bu tabii ki Thetahealing seanslarımızda yaptığımız çalışmaların çok küçük bir kısmı; seanslarda gittiğimiz çok farklı yaşam anıları/ bedensel ve ruhsal kayıtlar mevcut..

Kabul etsek de etmesek de hepimiz “Dünya Ana” üzerinde yaşıyoruz; ve bedenimizdeki her bir hücre ile bu ihtişamlı mavi gezegene bağlıyız. Gezegenimizdeki acı ile her bir hücremiz, her an rezone oluyor. Ve yaşayan/ yaşamış/yaşayacak olan tüm insanlara görünmeyen bağlarla bağlıyız. Bu nedenle yaşadığımız sorunların, sıkıntıların %95’i bize bile ait değil. Ve ait olmadığı için de bir türlü çözemiyoruz. Kendimizi köşeye sıkışmış hissediyor; daralıyoruz.

İşte size ait olmayan ama sizi madden/manen/ruhsal olarak geride tutan tüm bu yüklerden artık özgürleşmeniz mümkün.. Bu keyifli dönüşüm yolculuğunda size çokça hizmet edecek olan Thetahealing ve Jean Adrienne Arınma Sistemi yöntemleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye ve seminerlerin içeriğine www.esindemir.com sitesinden ulaşabilir, hediye çalışmalarımdan ve grup seanslarımdan faydalanabilmek için Instagram hesabımı takip edebilir ve her türlü sorunuzu [email protected] mail adresim üzerinden bana iletebilirsiniz.

Tekrar görüşünceye dek…

Sevgiyle kalın…

İlginizi çekebilir: Atalarınızın kaderini yaşamak zorunda değilsiniz

Esin Demir Thetahealing Eğitmeni
2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. Spiritüel gelişim merakı 2009 yılında, Japonya’ya bir yaz stajı programı ile gittiğinde başladı. Bu ilginç ... Devam