Yılın ikilisi Pandora ve Star Wars: Star Wars’tan ilham alan mücevher koleksiyonuna hazır mısınız?

Pandora’nın Star Wars tutkunlarına ışıltılı bir müjdesi var: Star Wars karakter ve sembollerinden oluşan bilezik, charm’lar ve bir tane de koleksiyoner mücevherden oluşan muhteşem bir koleksiyon…

Pandora’nın, Lucasfilm işbirliğiyle hazırladığı merakla beklenen koleksiyonla ilgili Pandora Baş Tasarımcısı Stephen Fairchild şöyle diyor: “Star Wars’u mücevherlerle hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Star Wars galaksisi Pandora ile mükemmel uyum sağlayan, zengin detaylı karakter ve yaratıklarıyla en sıradışı hayal gücü ürünlerinden biri. Pandoraseverlere, en sevdikleri hikaye ve dünyalarının içine girmelerine yardım etmekten daha çok sevdiğimiz bir şey yok, bundan dolayı bu ustaca şık aksesuarlar aracılığıyla tutkularını nasıl ifade edeceklerini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Pandora tasarımcıları, koleksiyonu oluştururken Lucasfilm ile yaptıkları işbirliğinde, her bir parçanın detayını düşünerek ilerlemiş ve çıkan sonucun stil odaklı olup, Star Wars tutkunlaının hayranlıklarını gösterebilmesi için ideal olmasını sağlamışlar.

Star Wars x Pandora koleksiyonu, dünya çapında, 1 Ekim 2020’den itibaren mağazalarda satışa sunulacak.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!