Yeni yılda kendinizi şımartmanızı sağlayacak öneriler

Her senenin ilk günü, “Yeni yıl nasıl başlarsa öyle gider” diye içimizden geçirmez miyiz? İster batıl inanç deyin, ister olumlama; yeni hikayelerinize ev sahipliği yapmaya hazırlanan boş bir sayfa gibi duran yeni yıla keyifle başlamak için, bu yıl kendinizi birazcık şımartmalısınız!

Bol oksijenli bir orman koşusu yapın

1 Ocak gününü, geri kalan hayatınızın ilk günü sayın ve kendinizi doğanın kucağına bırakın! Soğuk havaya aldırmadan, giyin en sıkı spor kıyafetlerinizi ve kendinizi Belgrad Ormanı’nın harika koşu pistlerine atın. Kim bilir belki bu vesileyle, yeni yıl kararlarınızın arasına düzenli olarak koşmayı da eklersiniz?

Yeni yıla harika bir orman koşusuyla başlayın

Kendinize bir spa deneyimi armağan edin

Kendini şımartmanın en iyi yollarından biri de eksiksiz bir SPA keyfidir. Yeni yılın bu ilk gününde kendinize, rahatlatıcı bir masaj ve muhteşem kozmetik ürünlerle yapılan cilt bakımları içeren bir SPA paketi armağan ederek hem bir önceki gece katıldığınız yılbaşı partisinin, hem de geçtiğimiz yılın yorgunluğunu tamamen atabilir ve 2016’ya taptaze bir başlangıç yapabilirsiniz.

Kendinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de eksiksiz bir spa deneyimidir
Kendinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de eksiksiz bir spa deneyimidir

Kendinize harika bir kutu çikolata armağan edin

Çikolata deyince aklınıza ne geliyor? Keyif? Seratonin? Lezzet? Aslında bu kelimelerin hepsi aynı kapıya çıkıyor, yani mutluluğa! Siz en iyisi, aşırıya kaçmamak ve yüksek kaliteli olmak kaydıyla çikolata yemenin beden ve ruh sağlığına olumlu etkilerini onaylayan doktorları dinleyin ve kendinize en sevdiğiniz çikolatalardan oluşan bir çikolata kutusu alın.

Beymen Chocolate
Beymen Chocolate

Yılın geri kalanı için küçük hafta sonu tatilleri planlayın

Yılın ilk gününde tavana vuran motivasyonunuzu yıl boyunca korumak niyetindeyseniz, sizi tüm sene boyunca heyecanlı tutmaya yetecek birkaç hafta sonu tatili planlayın. Uygun olacağınız tarihleri ve tatil günlerini önünüze koyup, rezervasyonlarınızı yapmaya başlamak yeni yıla heyecan katacaktır.

Yeni seyahatler planlamak yeni yıl coşkunuzu artıracak
Yeni seyahatler planlamak yeni yıl coşkunuzu artıracak

Kendinize şımartan bir alışveriş deneyimi armağanı edin

Adı üzerinde “yeni” bir yıla giriyoruz! Takvimler bile yeni rakamlar gösterirken, niçin hayalinizi kurduğunuz yeni parçalara sahip olmayasınız ki? Kısacası yeni yıl coşkusunu yaşamanın en iyi yolu, kendi wish–list’inizi hazırlayarak keyifle alışveriş yapmaktır. Yeni yıl alışverişiniz için biraz bütçe ayırmaktan çekinmiyorsanız işiniz kolay demektir! Gardırobunuzun yıldız parçası olacak bir tasarım bir kıyafet ya da beymen.com yeni yıl parfümleri kategorisinden seçeceğiniz lüks bir parfüm,  kendinizi yıl boyu harika hissetmenizi sağlayacak bir seçim olabilir. “Küçük bütçelerle büyük mutluluklar isterim” diyenler için de pek çok seçenek sunan beymen.com’da 150 TL altında fiyatlarla satılan takı ve aksesuarlarla da kendinize özel bir yeni yıl hediyesi vermeniz mümkün.

yazi2_parfum

Bu yılbaşında kendinizi şımartacak hediye önerileri ile hazırladığımız bu yazımız, Beymen’in katkılarıyla hazırlanmıştır.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!