Yeni yılda çikolata keyfinizi doğal, sağlıklı, lezzetli hale getirin

Yeni yıl yaklaşırken kendimiz için düşündüğümüz pek çok iyi karar arasında sağlıklı beslenmek ve bedenimize iyi bakmak elbette üst sıralarda yer alıyor! 2018’de bu hedefinizi gerçekleştirmek için ise kendinizi zorlayıp sınırlamalar koymanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken seçimleriniz ve tercihlerinizi çok daha özenle yapmak. Bu konuda atabileceğiniz ilk adımsa elbette tatlı krizlerinde yaptığınız tatlı seçimleri sağlıklı ve kaliteli olanla değiştirmek! Bunun için son dönemde giderek önemi ve sağlık faydaları konuşulmaya başlanan vegan beslenme tarzını tatlı seçimlerinize de yansıtabilirsiniz. 

2018 yılında tatlı tercihlerinizi en kaliteli ve sağlıklı olandan yana yapıp kendinizi ödüllendirin.
Vegan çikolata nedir?

Vegan çikolata, içeriğinde bal da dahil olmak üzere hayvansal hiçbir gıda bulunmadan hazırlanarak özel üretilen çikolatalardır.

Peki nasıl oluyor da vegan çikolatalar şekersiz oluyor?

Çikolatalar üzüm pekmezi, içerdikleri kuruyemiş ve meyvelerin doğal şekerleriyle tatlandırılıyor. Bu sayede sağlığınıza zarar vermeyen enfes tatlara sahip oluyorlar.

Yılbaşı gecesi için de bu özel lezzetleri sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

Çikolata keyfinizi sağlıklı bir hale getirmek için Cocoas çikolatalarını keşfedebilirsiniz. Çikolata şefi Burça Yılmaz Mercan, kendi çocuğuna yedirmek için yaptığı doğal ve sağlıklı çikolatalardan yola çıkarak Cocoas Chocolat İstanbul markasını yarattı. Cocoas Chocolat, Fildişi Sahilleri’ndeki zengin aromalı kakao çekirdeklerinden hammaddeye dönüştürülen Belçika çikolatasını Türkiye’nin eşsiz lezzetleriyle birleştirerek nefis tatlar çıkarıyor. Truffle, Artisan, Spesiyal ve Kurumsal koleksiyonlara sahip COCOAS çikolatalar, günlük ve taze olarak üretiliyor. Fabrikada değil, atölyede el yapımı üretilen Artisan çikolatalar, yüksek kalitedeki sağlıklı ve leziz yapısına, kullanılan geleneksel yöntemler sayesinde ulaşıyor.

COCOAS, Belçika çikolatalarını, Türkiye’nin benzersiz taze kuruyemiş ve meyveleriyle bir araya getirerek, birbirinden özel tatlar yaratıyor ve her zaman en taze malzemeler kullanılıyor. Bu çikolataları yerken hiç pişmanlık hissetmeyeceksiniz çünkü hiçbirinde hayvansal yağ yok. Beslenme tercihlerine uygun, zengin seçenekli, sağlıklı ve leziz vegan serisi de var.

Bu lezzetli ve sağlıklı çikolataları Uplifers Wellness Shop üzerinden satın alabilir, hem siz hem de sevdikleriniz gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz. Artık biraz da gerçek çikolata yeme zamanı!

 

İlginizi çekebilir: Atıştırmalıklarınızı sağlıklı hale getirerek tatlı krizlerini azaltmanın yolu

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!