Yaşam Masalı: Zihninizin şablonları nasıl çalışıyor?

İnsan kendini, yaşamı sorgulamaya başlayana kadar, yaşamı tüm öğretilenler, kurallar ve el yordamı ile şekillendiriyor. Gün gelip sorgu başlayınca tüm bu öğrendikleri gitmeyi arzuladığı yere ulaşmasına yeter özellikte ve nitelikte olmuyor. Bu noktada çeşitli arayışlar başlıyor. Sorgulamalar, gözden geçirmeler ve belki de zorlu dönüşüm süreçleri…

Yaşamda olan biteni algılamak için, zihnimizin bedenimizin ruhumuzun aynı düzlemde titreşmesi ve birbirini desteklemesi gerekir. Ancak o zaman tüm duyularımızı gerektiği gibi yani tam potansiyeli ile kullanabilir, yeni duyularımızı ve evrensel hissedişleri deneyimleyebiliriz. Beden, zihin, ruh üçlüsünü dengelemek için zihni bedene ve ruha uyandırmalıdır. Kalıplarını, çalışma şeklini anlamalı ve istediğimiz şekilde kullanabilmek için uygun hale getirmelidir.

Yaşam Masalı: Zihninizin şablonları nasıl çalışıyor?

Uygun hal, sessiz, parlak ve duru bir zihindir. Ruhumuzun eşsizliğini kabul eden zihin, bedeni yenileyebilir, iyileştirebilir ve sonsuz özelliklerini deneyimleyebilir hale gelir. İmkansızlıklar, fırsatlar haline dönüşür. Tekrarlar biter ve her an genişleyerek sonsuz mucizelerin kapısını açar. Kendine uyanma süreci zihni uyandırıp, davranış şablonlarını gözlemleyince sancısız, öğretici ve idrak tatminiyle dolu geçer. Kendini sevmek burada ve kendiliğinden başlar. Çaba gerektirmez, sadece an’a akarsınız.

Metafizik birinci seviye ‘Yaşam Masalı’ 4 günlük seminerinde zihni uyandırarak, sonsuz yaşam yolunda elimizde olması şart olan araçları edinip, zihnimizin şablonlarını çalışma şeklini gözlemleyeceğiz. Katılaşmış duygu durumlarını temizleyip yerine esnek yeni enerjileri dolduracağız. Psişik güçlerimize ufaktan dokunup belki de yaşam yolundaki fizik ötesi hediyelerimizi görme şansına erişeceğiz.

Yaşam gerçek olmuş bir masaldır; yazanı, okuyanı, anlatanı her şeyden önemlisi yaşayanı olmak elimizde.

Sadece ufak ve cesur bir adım hayallerin ötesinde dans edebileceğimiz kapıları aralar.

Masallarınızdaki kötü cadıları eğitmeye var mısınız ? Cevabınız Evet ise, 1-5 Ağustos’da Fethiye Kayaköy’de Yeldeğirmeni Bungalow’un eşsiz ev sahipliğinde hep beraber olacağız.

Doğa, deniz ve tarihin tadını çıkarıp, kendimize saf bir alan açacağız… Gönlünden geçiren her dostumuzu bekleriz.  

Detayları  Instagram sayfamızdan, benim Instagram hesabımdan ya da www.magicalchildoftheworld.com sitesinden takip edebilir, sorulariniz icin, [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Sevgiyle…

 

İlginizi çekebilir: Sevgi puanı toplama çabası: Özgür olmanın önündeki engel

Esra Uyman
Lise yıllarında başlayan kişisel gelişim, ruhsal gelişim ve metafizik konularına duyduğu yoğun merak onu yurt içi ve yurt dışında birçok özel eğitim çalışmalarına katılmaya ... Devam