Yarı maraton yarı eğlence: Runmarisrun

Spor dolu bir yaza Marmaris’te merhaba demeye hazır mısınız?

runmarisrun
RunMarisRun Yarı Maratonu ile hem spor yapacak hem de eğlenceli bir yaza merhaba diyeceksiniz.

Düzenlediği organizasyonlar ile hem spor hem de eğlenceyi hayatımıza katan Uzunetap, 4 – 5 Haziran 2016 tarihlerinde Marmaris’te gerçekleşecek “RunMarisRun” ile herkesi sporla buluşturuyor!

Spor etkinliklerine bir yenisini daha ekleyen Uzunetap’ın Marmaris Belediyesi işbirliği ile ilk defa düzenlediği “RunMarisRun” Yarı Maratonu ile hem spor yapacak hem de eğlenceli bir yaza merhaba diyeceksiniz.

RunMarisRun etkinliğinde, 21,1 km yarı maraton, 10 km ve 5 km’lik halk koşusunun yanı sıra çocuklar içinde 0,5 km MiniMaris kategorisi koşulacak. Yarış öncesinde düzenlenecek konserler, makarna partisi ve birbirinden keyifli aktiviteler ile spor ve eğlence dolu bir hafta sonu sizi bekliyor.

RunMarisRun etkinliğine kayıt olmak istiyorsanız; www.uzunetap.com’dan online olarak yapabilirsiniz. Ayrıca Marmaris’te geçireceğiniz harika bir hafta sonu içinse D- resort Grand Azur Otel, RunMarisRun katılımcıları için hazırladığı avantajlı paketleri sizin için sunuyor.

Yarış programı:

4 Haziran Cumartesi günü saat 10:00’da başlayacak organizasyon kayıtlar ve kit tesliminden sonra Marina’da düzenlenecek çeşitli aktiviteler ve makarna partisi ile devam edecek. Yarışlar 5 Haziran Pazar günü start alacak ve 13:00’da gerçekleşecek ödül töreni ile organizasyon sona erecek.

Daha detaylı bilgi için etkinliğin Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!