‘Yakan İçin Yarış. Şimdi Rövanş Zamanı!’

Nike Run İstanbul 2015 10’da en hızlı olmayı hedefleyenler, 20 Eylül Pazar günü gerçekleşecek  Run İstanbul’da, uzun mesafe koşu deneyimini yeni Nike Air Zoom Odyssey modeli ile yaşatmaya hazırlanıyor.

Koşu sporunu yaygınlaştırmak için düzenlediği sıra dışı etkinliklerle dikkat çeken Nike, ‘Yakan İçin Yarış. Şimdi Rövanş Zamanı!’ sloganıyla 20 Eylül Pazar günü gerçekleşecek 10 km’lik Run İstanbul koşusuyla spor severlere heyecan verici bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

www.nike.com/istanbul adresinden kayıt olunabilen koşuyu tamamlayan tüm katılımcılar madalya kazanacak ve yarışın en hızlı kadın ve erkek katılımcısı “Nike We Run Madrid” koşusuna gitmeye hak kazanacak. Nike, hızı ön plana çıkardığı Zoom Air modelinin yastıklama üstünlüğüyle birlikte, Flywire teknolojisiyle ayağı ayakkabının içine hapsetme özelliğinin eklendiği Nike Air Zoom Odyssey modeliyle hız ve konforu uzun mesafede bir arada sunacak.

nikerun

RUN İSTANBUL

İstanbul’un 212 kodlu Avrupa ve 216 kodlu Anadolu yakasını karşı karşıya getirecek koşuda, sporcular en hızlı olmak ve şampiyonluğu kendi yakasına taşımak için mücadele edecek. 20 Eylül Pazar günü saat 19:34’te Karaköy’de başlayacak ve aynı noktada bitecek 10 km’lik koşuya katılmak isteyenler, 16 Eylül 2015’e kadar www.nike.com/istanbul adresinden kayıt yaptırabilecek. Yarış kitini mağazalardan almayı seçenler 11-18 Eylül tarihleri arasında Nike’ın Avrupa Yakası’ndaki Beyoğlu, Aqua Florya, Zorlu ve İstinye Park; Anadolu Yakası’ndaki Akasya, Palladium ve Bağdat Caddesi mağazaları ile ssCadde Outrunner mağazasından yarış kitlerini alabilecek. Expo seçeneğini tercih edenlerse 19-20 Eylül tarihlerinde yarış alanındaki Expo alanından teslim alabilecek.

18-24 yaş arasındakilerin 30 TL, 25 yaş ve üstündekilerin 50 TL’ye kayıt olabileceği etkinlikte katılımcılara Nike Dri-FIT tişört, göğüs numarası, çip numarası ve çeşitli sürprizlerin bulunduğu koşu kiti hediye edilecek. Kayıtlardan elde edilen gelirlerin bir bölümü Türkiye Atletizm Federasyonu’nun “Atletizmi Geliştirme Projesi”ne bağışlanacak.

Daha fazla bilgi için etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

900x500

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!