Venüsyen İkizler Yeni Ayı ve kendimizle yüzleşmek

Hızlı ve hareketli günler bizi bekliyor… Öncelikle Yeni Ay, başlangıçları ve önümüzdeki 15 günlük süreci bizlere anlatır. 6 Haziran 2024 tarihinde saat 15:36’da gerçekleşecek Venüsyen İkizler Yeni Ayı’nı önemli ve özel kılan; parasal anlamda ve ilişkiler, evlilik anlamında yaptığımız hatalar ile ilgili yüzleşmeler yaşayacak olmamız.

Venüs’ün aydınlık yüzünü doğru şekilde algılamamız, görmemiz ve kendimizdeki karanlık yanımızla yüzleşerek yeni bir başlangıca doğru yol almamız önemli olacak. İkizler teması olduğu için bilgi akışının hızlanması, iletişimin yoğun geçmesi vurgusu çok yüksek olacak.

İlişkiler adına önemli ve yeni başlangıçlar söz konusu

İletişim, zeka, ilişkideyken başka bir ilişki arayışı, buradaki hesaplaşmalar, kurnazlıklar gibi konular devrede olacak. İlişkiler ve ilişkilerdeki parasal konular, öz değer konuları, cinsellik gibi temalarda da yeni bir dönem başlayacak.

Küllerimizden yeniden doğarak hem ilişkiler hem evlilikler hem yakın ilişki kurduğumuz kimler varsa parasal ve kendi öz değerimizle alakalı hepsinde yepyeni bir başlangıcın etkisinde olacağız.

Yasak aşklar ve ifşalar olabilir

Aldatmalar, dedikodular, arkadan konuşmalar, flörtöz davranışlar, çapkınlıklar, ‘kim nerde ne yapmış’lar hepsi, magazinsel etkide olacak. Aynı zamanda Yeni Ay’ın 8. evde meydana gelmesi, gizli konuları da ortaya çıkacak.

Kariyer ve para

Kariyer ve para anlamında kardeşlerle, kuzenlerle, akrabalarla iş kurma temaları ön planda olabilir. E- ticaret, satış, pazarlama ve burada stratejik ilerlemeler, kısa yoldan para kazanma gibi durumlar gündeminizde olabilir.

İş konusunda farklı alanlar arayışında olan kişiler içinse onları harekete geçerek yeni iş başlangıçları, yeni projeler olabilir.

İkizler Yeni Ayı’nın sizlere olumlu etkilerle gelmesini diliyorum. Bireysel haritanızdaki etkilerini merak ediyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgilerimle…

İlginizi  çekebilir: Mars Koç burcunda: Etkisi ve burçlara yansıması

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam