UrbanSpinners: Türkiye’nin ilk Spinning salonu ve topluluğu

1456045_301084170102568_202725677318534536_n

Dünyada uzun yıllardır popülaritesi artan spinning’e özel Türkiye’nin ilk spinning stüdyosu UrbanSpinners, Maslak’ta baştan sona yenilenen eski bir hangar alanında açıldı. Uluslararası alanda tanınan ve 2011’de spinning alanında ilk 5 master trainer arasında gösterilen Levin Tahmaz’ın baş eğitmenliğini yaptığı UrbanSpinners, Türkiye’de spinning topluluğu yaratmayı ve öncüsü olmayı hedefliyor. Spor ve sağlıklı yaşam trendlerini yakından takip eden Uplifers, kurucu ortak Ahmet Berkman’dan spinning ve UrbanSpinners hakkında daha detaylı bilgiler edindi.

photo 3

Özel olarak tasarlanmış sabit bir bisiklet yardımıyla yapılan ve aerobik bir egzersiz olan spinning, hızlı temposu sayesinde vücuttaki yağ oranını en iyi ve eğlenceli şekilde yakıyor, özellikle kalça ve bacak kaslarını yoğun çalıştırarak, kalbin güçlenmesini ve dayanıklı olmasına katkı sağlıyor.Sağlıklı yaşam bilincinden yola çıkan ve 40 bisikletten oluşan bir indoor spinnig salonu olarak kurulan UrbanSpinners, spinning gibi oldukça özel bir alanda hizmet sunmasının yanı sıra, hedef odaklı bir kitleye hitap ediyor. Ulaşılabilir fiyatları ve uygulama üzerinden özel rezervasyon sistemiyle spora ulaşımı hızlandıran UrbanSpinners, en iyi spinning hocaları ve programlarıyla da beden ve zihin dengesini sağlamak için en etkin spor dengesini sunuyor.

Urban Spinners baş eğitmeni Levin Tahmaz
Urban Spinners baş eğitmeni Levin Tahmaz

18-60 yaş arası geniş bir kitleye hitap eden UrbanSpinners, 45 dakika süren ve tek girişlik ücreti 30 TL olarak belirlenen özel spinning dersleri ile yaklaşık 600 kalori yakılmasına sağlayarak, forma girmek veya formunu korumak isteyenlerin de tercihi. Sunulan farklı özelliklere sahip spinning derslerin arasında Urban Classic Ride, Advanced Ride, Power, Aerobic, Zen, Tabata, Tri-Iron (marathon) ve MyRide Virtual Trainer gibi çeşitler mevcut.

SAMSUNG CSC

Diğer spor salonlarından farklı olarak üyelik sistemi ile çalışmayan UrbanSpinners, IOS, Android ve Windows marketlerden indirilebilen bir uygulama sayesinde kullanıcılar Facebook profilinden bağlanarak, kolaylıkla istenilen saat ve gün için ders rezervasyonu yapabiliyorlar. Ayrıca ders paketi satın alabiliyor, derste kullanılacak UrbanSpinners bisikletleri online olarak seçebiliyor ve içindeki sosyal ağ bağlantıları sayesinde UrbanSpinners topluluğu ile iletişim halinde kalarak, performans karşılaştırması yapılabiliyor.

DSC_9933

Ahmet Berkman, “Türkiye’de sporseverlerin kendilerine meydan okuyabileceği, streslerini odanın dışında bırakıp 45 dakika boyunca hem spor yapıp, hem eğlenebileceği ve çok kısa sürede sonuç alabilecekleri harika bir konsept ile yola çıktık. Uluslararası alanda tanınan hocalar eşliğinde bu deneyimi sunuyor olmak da bizim için ayrıca çok önemli’ diyor.

Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için www.urbanspinners.com

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!