Tutku dolu sahneleriyle nefes kesen en iyi erotik filmler

Cinsellik, hem hayatın hem de sinemanın karşı konulmaz bir gerçeği; hele bir de aşkla birleşirse… Şehvetli bedenlerin buluşması, bastırılmış duyguların açığa çıkması, cinsel arzuların gerçeğe dönüşmesi, yasak aşkların çekici yanı, sürükleyici romantik hikayeler, tutku dolu aşıklar ve tabii ki erotizm, hepsinin filmlere heyecan kattığı kesin. Ekrana kilitmeyi başaran erotik sahnelerden sıcak dokunuşlara, en ikonik nostaljik kesitlerden modern cinsellik yorumlamalarına 90’lardan günümüze tutkulu rüzgarlar estirecek en iyi erotik filmleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades Of Grey – Official Trailer (Universal Pictures) HD

Erotik filmler listesinin ilk sırasında şüphesiz ki son yılların en popüler filmlerinden olan Fifty Shades of Grey var. Her sahnesi adeta tutkuyu çağrıştıran, ana karakter Christian’ın karanlık zevklerini açığa çıkaran ve cinselliğin sınırlarını zorlayan, aynı isimli romandan uyarlanan bu filmde masumiyeti bulmak en zor şey. Christian ve Anna’nın birbirinden çekici sahneleriyle ateşli bir etki yaratan filmin devamı da Fifty Shades of Darker’da.

365 Days

The Next 365 Days | Official Trailer | Netflix

Bir mafya lideri ile kaçırdığı kadın arasında geçen çarpık ilişkiyi işleyen Netflix’in popüler içeriklerinden biri olan 365 Days, akış ve konu olarak film eleştirmenlerinden tam not almayı başaramasa da erotik sahneleriyle seyirciyi ekran karşısına kilitliyor ve tutku dolu dakikaları seyre daldırmayı başarıyor.

Sex and the City

Sex And The City 2 (2010) Official Trailer #1 – Sarah Jessica Parker Movie HD

Erotik film dendiğinde akla gelen, en az bir nesle cinselliğin bambaşka bir boyutunu tanıtmış ikonik film Sex and the City. Dizisinin her sezonu kadar sinemaseverleri mutlu eden iki filmiyle de tutku dolu anlara şahit eden ve Samantha karakterinin cinselliğin her yönüne açık tavırlarıyla kendine hayran bırakan seri, kesinlikle unutulmazlardan.

Magic Mike XXL

‘Magic Mike XXL’ Official Trailer

Kaslı, iri, yakışıklı ve çekici erkeklerin başrolünde yer aldığı, adeta görsel şölen hissi veren erotik film: Magic Mike XXL. Striptizci hayatını konu alan, sürprizler ve beklenmedik gelişmelerle izleyicileri şaşırtan, seksi danslarla dolu bu efsanevi filmde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

The Favorite

THE FAVOURITE | Official Trailer | FOX Searchlight

Aşk üçgenini konu alan, Oscar ödüllü kara komedi filmi The Favorite’de aşk, güç, güven/güvensizlik ve cinsellik bir arada. Kraliçe’nin sarayda yükselişe geçtiği dönemdeki duygusal ve cinsel onaylanma ihtiyacının olayların gidişatını nasıl etkilediğine tanık olmak ve etkileyici sahnelerle baş döndürücü anlar yakalamak için The Favorite’den daha iyi olamaz.

Sex and Lucia

Sex and Lucia (2001) ORIGINAL TRAILER [HD]

Ödüllü İspanyol yapım Sex and Lucia, acının, aşkın, gücün ve yasın filmi. Geçmişe dönüşlerle acının derinliklerini yansıtan başarılı filmde beklenmedik aşklar yasla kavrulurken, cinselliğin ateşiyle adeta daha da alevleniyor.

Teeth

Teeth (2007) trailer

Tüm tabuları yıkmaya aday bir erotizm filmi: Teeth. Bedeni keşfetmenin, feminizmin, cinselliğin, ergenliğin ve kadınlığın ne olduğuna bambaşka bir açıdan yaklaşan ve dişil enerjiyi hayret verici bir şekilde ele alan cesaret verici ve ilham dolu bu filmde şehvet dolu yepyeni yönlerinizi keşfedebilirsiniz.

Cruel Intentions

Cruel Intentions Trailer 1999

Adeta cinsel gerilim filmi olarak tanımlanabilecek Cruel Intentions, başarılı oyunculukların yanı sıra romantik dramları ve gençlik hikayelerini de barındırıyor. Tahrik dolu unutulmaz sahneler ve cinselliğin keşfi ile dolu filmde, nostaljik ve modern erotizmi karşılaştırma eğilimine girebilirsiniz.

Nachthelle

Nachthelle | Festival Trailer ᴴᴰ

Bastırılmış cinselliği en çarpıcı şekilde ele alan ikonik filmlerden bir diğeri Nachthelle. Karmaşık ve yoğun yaşamlarından kaçmak ve bir süre şehrin telaşından uzaklaşmak isteyen bir grup arkadaşın yaptıkları kaçamakta kendilerini ve arzularını nasıl keşfettiklerine tanık olacağınız bu film cinsellik sahneleriyle de vurucu bir etki yaratmayı başarıyor.

Basic Instinct

Basic Instinct – Trailer (1080p)

90’ların unutulmaz, bu listenin olmazsa olmaz filmi: Basic Instinct. Bir döneme damgasını vuran, sinema ve erotizm dendiğinde akıllara ilk gelen isim olan bu filmde, acımasız bir ölümün devamında iyice karmaşık bir hale bürünen olayları kovalamaya ve cinselliğin karanlığın yüzü ile tanışmaya hazır olun.

Purple Noon

PLEIN SOLEIL – Official UK Trailer – Rediscover The Classic

Yakışıklı bir başrol, Fransız aktör Alain Delon ve erotik filmlerin en kilit noktası; aşk üçgeni. Birbirinden başarılı oyunculuklar ve karşı konulamaz çekimlerle dolu bir film olan Purple Noon, size hem nostaljik rüzgarlar estirecek hem de kendinizi şehvetin kollarına bırakmanız için itecek. Bu ikonik filme mutlaka bir şans verin.

Tiger, Blood in the Mouth

Aşk, kan, gözyaşı, ihanet ve erotizm. Hepsinin bir arada olduğu çarpıcı film: Tiger, Blood in the Mouth. Cinselliğin ön planda olduğu ama olayların da ilgi çekici bir hal aldığı, sizi ekrana kilitleyecek bir film arıyorsanız bu film tam sizlik. Genç bir çiftin olağan hayatlarından sıkılıp nasıl bir aşk üçgenine dahil olduğunu anlatan bu filmde tutku dolu dakikalara şahit olacaksınız.

Atonement

Atonement Official Trailer #1 – Brenda Blethyn Movie (2007) HD

Tarihin tozlu sayfalarında aşk, cinsellik, tutku, şehvet nasıldı? Yasaklar, her şeyi daha çekici hale getirir mi? Bir hasret ömür boyu sürer mi? İkinci Dünya Savaşı döneminden kalma bir aşk hikayesi ve her sahnesi tutku dolu bir çekim. İçinizi ısıtacak, hatta alevlendirecek bir film, Atonement’i mutlaka izlenecekler listenize ekleyin.

Crimson Peak

Crimson Peak Official Trailer #1 (2015) – Tom Hiddleston, Jessica Chastain Movie HD

Biraz gotik romantizmi alır mıydınız? Karanlık ruhlar, dönemin tüm özelliklerini yansıtan kostümler, puslu bir hava ve bastırılmış cinsellik. Kötü giden bir evlilik nelere yol açabilir? Crimson Peak’te tüm bunların cevabı var. Biraz gerilim, biraz korku ve fazlasıyla şehvet barındıran bu erotik filmi izlenecekler listenize hemen ekleyin.

The Shape of Water

THE SHAPE OF WATER | Official Trailer | FOX Searchlight

Guillermo del Toro’nun Oscar ödüllü çarpıcı filmi: The Shape of Water. Seksi sahneleriyle başınızı döndürecek, romantizmin doruklarına çıkaracak ama biraz da zihninizin sınırlarını zorlayacak bu filmde hiç ummadığınız gelişmeler sizi hayrete düşürmeyi başaracak.

Last Tango in Paris

Last Tango in Paris Trailer

Yine 90’lardan efsanevi bir film: Last Tango in Paris. Marlon Brando başta olmak üzere güçlü isimlerin başrolünde yer aldığı cinselliğin ön planda tutulurken sadomazoşizmin göz kırptığı ve hatta bu nedenle filmin yönetmeninin hapis cezası aldığı Last Tango in Paris’te her sahnede derin bir nefes almaya hazırlanın.

Girls Trip

Girls Trip – Official Trailer #2 [HD]

Seksi ve kıpır kıpır bir film: Girls Trip. Cinsel hayatınıza biraz renk katmaya ve deneysel bir şeyler izlemeye hazırsanız bu film tam size göre. Tabuları yıkmaktan cinselliği hareketlendirmeye neşeli, eğlenceli ve erotik Girls Trip, isminden de anlaşılacağı üzere bir kadın arkadaş grubunun birbirlerine yaptıkları cinsel içerikli danışmanlıklarıyla bambaşka bir hal alıyor.

Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire [Official Trailer] – In Theaters December 6, 2019

Yasak bir aşkın karşı konulamaz cazibesini konu alan, 18. Yüzyılın gösterişli Fransasından bir dönem filmi: Portrait of a Lady on Fire. Marianne, aristokrat Héloïse’nin portresini yapmakla görevlendirilir ve aralarındaki çekimden doğan romantizm yerini cinselliğe bırakır. Hayret verici ve tutkulu sahneler için Portrait of a Lady on Fire mutlaka izlenecekler listenizde yer almalı.

İlginizi çekebilir: Aşk ve ilişkiler hakkında film, dizi ve podcast önerileri

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!