Türkiye’nin tek hobi ve aktivite festivali: Big Boyz Festival Kasım’da başlıyor

“Sosyalleşmek istiyorum, ancak bunu dolu dolu yapabileceğim, aynı zamanda bir şeyler öğrenebileceğim bir etkinlik arıyorum” diyorsanız size oldukça dinamik, yenilikçi ve dolu dolu bir etkinlik önerimiz var.

Türkiye’nin ilk ve tek hobi-aktivite festivali “Big Boyz Festival” 3-4-5 Kasım tarihlerinde, Alice İstanbul organizasyonuyla KüçükÇiftlik Park’ta meraklılarıyla buluşuyor. Büyüklere oyuncaklar konseptiyle günlük koşuşturma içinde zevk ve hobilerine zaman ayıramayan şehir insanının, farklı aktiviteleri ve seçenekleri bir arada bulabileceği, hem alışveriş yapıp hem eğleneceği, rol model aldığı kişileri dinleyerek yepyeni bilgiler öğreneceği, workshoplar’a katılıp kendini geliştirebileceği bu taptaze festival, üç gün boyunca değişik etkinliklerle katılımcılarına bir nevi nefes alma imkanı sunuyor.

Festival her zevke hitap ediyor

Big Boyz Festival’in ziyaretçileri; bir yandan hayallerindeki aracı, tekneyi ya da motosikleti inceleyip, drone, maket uçak gibi oyuncakları test ederken, diğer yandan festival bünyesinde bulunan Türkiye’nin teknolojiden giyime en ünlü 50 markasından alışveriş yapabilecek. Bunun yanı sıra her biri alanında uzmanlaşan birbirinden ünlü konuklar, söyleşilerle deneyimlerini katılımcılara aktaracak. Yemek, okçuluk, DJ, barista atölyesinde verilen eğitimlerle, tavla turnuvası, PlayStation deneyimi gibi aktiviteler ise A’dan Z’ye her zevke hitap edecek.

Türkiye’nin ilk ve tek hobi-aktivite festivali “Big Boyz Festival” 3-4-5 Kasım tarihlerinde, Alice İstanbul organizasyonuyla KüçükÇiftlik Park’ta meraklılarıyla buluşuyor.
3 günde 10 bin katılım bekleniyor!

Üç günde 10 binlerce kişinin katılımı beklenen Big Boyz Festival’de akıl almaz Enduro Showlar ve Redbull-KTM sporcusu Birkan Polat’ın stunt rider show’u akrobasi sevenlerin heyecana doymasını sağlayacak.

Oyunseverler için ufuk açıcı deneyimler

PlayStation’ın festivalcilerle buluşturacağı oyun deneyimleri de, muhteşem seçenekler sunarak, oyun severlerin ufkunu açacak. Harley Davidson’ın Jumpstart deneyimini yakalayan konuklar kendilerini özel hissedecek.

Uzun yol hikayelerini şampiyonlardan dinleyin

Dakar Rallisi ve uluslararası cross country yarışlarında ülkemizi temsil eden Türk takımı, “Kankalarla Seyahat” başlıklı söyleşileriyle uzun yol hikayelerinin inceliklerini anlatacak. Tam bir kahve tutkunu, hayatını buna adamış ve Türkiye’ye kahvede yeni bir soluk getiren, kavurma ustası ve barista eğitmeni Sam Çeviköz, kahve çekirdeğinin ruhunu Big Boyz Festival’de yaşatacak. Türkiye’nin en çok kilometre yapmış Harleycisi Yol Kaptanı, Harley Davidson felsefesiyle ilgili çok özel bir söyleşi yapacak. Sportif Havacılığa gönül vermiş Atilla Hacısüleymanoğlu hobi havacılığını herkesin yapabileceğini anlatıp dinleyicilerini cesaretlendirecek. Birçok ünlü isme eğitim veren Murat Yazıcı da Enduro Gösterisi ve söyleşiyle misafirlerle deneyimlerini paylaşacak.

Ceza, Mirkelam ve Pentagram dünden bugüne en sevilen şarkılarıyla, KüçükÇiftlik Park’ta olacak.
Bol bol dans, partiler ve yepyeni keşifler

Sergilenen Gyrocopter modelleri ve uçaklar festival konuklarını geleceğin kişisel hava araçları ile tanıştıracak. Müzikler, gün boyunca Türkiye’nin en seçkin radyolarını bünyesinde toplayan Karnaval tarafından çalınacak. Festivalde düzenlenecek partiler ve dev konserlerle eğlence doruğa çıkacak.

Ceza canlı orkestrasıyla birlikte 3 Kasımda Big Boyz Festival’de

Festival ruhuna uygun bir performans sergileyecek. Eurobasket 2017’ye katılan 12 Dev adam için “12 Dev” adında yeni şarkısıyla şu sıralar yine adından sıkça söz ettiren Ceza, dünden bugüne en sevilen şarkılarıyla, KüçükÇiftlik Park’ta olacak.

Pentagram elektrikli performansıyla 4 Kasımda Big Boyz Festival’de 

1987’den bugüne yaptıkları albüm ve konserlerindeki yüksek voltaj elektrikle tanınan Pentagram, akustiğe mola verip, Murat İlkan ve Ogün Sanlısoy’un da yer aldığı kadrosuyla vereceği elektrikli konserle 4 Kasım Cumartesi KüçükÇiflik Park’ta sahne alacak.

Mirkelam ile enerjik şarkılar

Festivalin 5 Kasım’daki konuğu ise pop müziğin en sevilen isimlerinden Mirkelam! Unutulmayan hitleriyle ve enerji dolu sahnesiyle KüçükÇiflik Park’ta neşeli dakikalar yaşatacak olan Mirkelam, seyirciyi hem geçmişten, hem de günümüzden hitlerle mest edecek.

Festivalin diğer katılımcıları…

Canon, Sportinstreet, Sony PlayStation, Harley Davidson, KTM, Federal Coffee, DJI, Technomodel, Razorus, Ssports, Star TV, Karnaval, Outroad Academy, Arkabahçe, Aquamotor, Yaban, Hediyeseli, Vinomarket, Acaipbidükkan, EnduromXschool, ONEDIO, Group Medya, Pioneer, Digiturk, Avart Luxury Toyz, Depar Motor / Can-Am, Jerry’s Hotdog, Hızlı Boya, Remington, Misadam, Ferko Ilgaz Hotel, Tülin Aylin Gümüş, Einhell,  Coolmen Club, Globowax, Bay State, Acıbadem Sağlık Grubu, Kamparest, Razarus, Proroso, DNA Fit, FIT21, Wake Up Coffee, The Biker Jeans, Dream Flight, Sou’l n Art, Bunco, Hurom, Segway, Fitness Coffee, Brand Mannor, Kendama, Fornella, Donat Makinası, Outdoor Factory, Ati Havacılık, Kral Arms, SPX, RPM Müzik, Şef Döner, Sunny Bag, Peugeout Scooter.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!