Çocuklar 23 Nisan’da Feriye’de: Tiyatro, atölyeler ve sınırsız eğlence

İstanbul’un ikonik semtlerinden Ortaköy’de Boğaz’ı kucaklayan eşsiz manzarasıyla günün her saati deneyimleyebileceğiniz bir yaşam alanı sunan Feriye, 23 Nisan’a özel hazırladığı dopdolu program ile çocuklara keyifli anlar yaşatacak. Eğlenceli Bilim Atölyesi, Neşeli Tabaklar Atölyesi, Diyetisyen Güneş Aksüs ile Sağlıklı Atıştırmalıklar Atölyesi ve Tabanları Yağlamak adlı müzikli tiyatro gösterisiyle çocuklara yaratıcılığın, eğlencenin ve lezzetin bir arada olduğu deneyimler kazandıracak.

Eğlenceli Bilim Atölyesi ile minikler gizemli bir yolculuğa çıkacak

Feriye, Feriye Mutfak alanında 23 Nisan’da düzenleyeceği Eğlenceli Bilim Atölyesi ile çocuklara keyifli dakikalar yaşatacak. Saat 13.00’da başlayacak etkinlik, bilime meraklı minikleri gizemli bir yolculuğa çıkaracak. Çocuklar bir yandan reaksiyon kavramını ve maddenin hallerini keşfederken bir yandan da iki sıvının karışımından katı bir madde oluşabileceğini deneyimleyecek. Deney sonunda ise çocuklar oyun jölelerini yanlarında götürebilecekler. Etkinlik biletli olup, kontenjan 15 çocuk ile sınırlı tutulacak.

Neşeli Mutfak Atölyesi’nde yaratıcılık ve lezzet bir arada

Feriye’nin 23 Nisan’a özel düzenlediği etkinliklerden biri de Neşeli Mutfak Atölyesi. Yine Feriye Mutfak kısmında saat 14.00’da düzenlenecek olan Neşeli Mutfak Atölyesi ile çocuklar “Yemekler bizi büyütüp güçlendirir. Eşsiz şekilleri ve renkleriyle de yemekler aynı zamanda harika bir sanat malzemesidir” kompozisyonuna uygun olacak şekilde tabaklarındaki malzemelerden konseptler ortaya çıkaracaklar ve sonra onları afiyetle yiyecekler. Etkinlik biletli olup, kontenjan 15 çocuk ile sınırlı tutulacaktır.

Diyetisyen Güneş Aksüs ile Sağlıklı Atıştırmalıklar Atölyesi

Diyetisyen Güneş Aksüs ile Sağlıklı Atıştırmalıklar Atölyesi saat 15.30’da yine Feriye Mutfak’ta düzenlenecek. Çocuklar Diyetisyen Güneş Aksüs ile birlikte hem sağlıklı atıştırmalıklar hazırlayacak hem de eğlenceli vakit geçirecekler. Yiyeceklerin içindeki vitaminleri ve sağlıklı yaşamın sırrını öğrenecekler.

Feriye Sinema’da gerçekleşecek olan, Zeus ve Bilge Ağacı’nın hikayesini anlatan Tabanları Yağlamak adlı müzikli tiyatro gösterisi ise saat 16.00’da gerçekleşecek. Biletler BiletiniAl’da.

Feriye restoranları ve deneyim alanları

Feriye, Boğaz’a ve İstanbul’un ikonik sembollerine karşı unutulmaz bir etkinlik deneyimi için de geniş seçeneklere sahip. Feriye’nin yeşil ve maviyi bir arada sunan “Boğaz, Fuaye, Galeri, Hol, Mutfak, Park, Rıhtım ve Salonlar” bölümleri özel etkinlikler, deneyimler, toplantılar, davetler için kiralanabilen alanlar. Feriye, bu alanlarda kendi gerçekleştirdiği etkinlikleri, sohbetleri, tadım atölyeleri ile de İstanbulluların takvimine girmeyi başarıyor.

Feriye deneyimini ve İstanbul ruhunu yaşamak, Feriye ile ilgili en güncel gelişmelerden haberdar olmak için Instagram’da @feriyeistanbul hesabını takip edebilir veya www.feriye.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!