Tony Robbins ile “İçindeki gücü uyandır”

Uzun süredir belki sosyal medyamızdan, belki de benden Tony Robbins’ i duyuyor, Türkçe paylaşımlarımızı okuyorsun. Belki de kitabını aldın ya da yolladık ve okudun.

Tony Robbins kimdir?

Tony Robbins hayatını “olağanüstü bir yaşam için, dönüşüm” felsefesine ve sürecine adamış, dünyanın 1 numaralı yüksek performans stratejistidir. Aralarında Serena Williams, Hugh Jackman ve Donna Karan gibi isimlerin de bulunduğu dünya çapında sayısız lider, sanatçı ve sporcuya koçluk ve danışmanlık yapan Tony Robbins; “Dev Adımlar”, “İçindeki Devi Uyandır”, “Money: Master the Game” gibi dünya çapında çok satan kitapların da yazarıdır. Tony Robbins’in kitap, dvd ve cd satışlarının toplamı 50 milyon adedi geçmiştir.

Tony Robbins’in yeni eğitimi: İçindeki gücü uyandır

Bugün O GÜN! Fırsatı yakala:

Bugün CANLI olarak Tony Robbins’in 4 günlük “İçindeki gücü uyandır” eğitimine katılıp, sertifikasyon ile birlikte yaşamını kökten dönüştürmek için İNDİRİMLİ bilet fiyatları için SON GÜN:

Bu gece yarısı itibarıyla £ 795 ( Ortalama TL 3.400 evet evet 4 gün, Tony Robbins ve eğitmenleri ile CANLI, ateş yürüyüşü, Dickens process, sağlık günü dahil) olan rakam, £ 895’e çıkacak ve etkinlik yaklaştıkça fiyatlar artacak.

Bu indirimli rakamı kaçırma çünkü bu çalışma yılda 1 kez Londra’da yapılıyor ve bir sonraki “içindeki gücü uyandır” nisanda 2018’de.

Hayallerini gerçekleştirmek ve seni bugüne kadar ne geri koydu ise (kısıtlayıcı inanç, duygular, aksiyon, strateji eksikliği v.b.) tüm bunları bulup, kökten yok etmek için:

Hemen biletini al!
yeliz ruzgar-tony robbins

Daha detaylı bilgi edinmek istersen bize yaz: [email protected]

Power Coaching & Consulting

 

Muse Yeliz Rüzgar
İzmir doğumlu ve uluslararası tanınırlığı olan Yeliz Rüzgar, Bütünsel Yaşam Koçu ve Enerji terapistidir. Yurt dışı ve yurt içinde ortağı olduğu koçluk ve danışmanlık ... Devam