Tarla Alaçatı’da düzenlenecek Dilek Okursoy’la Nefes Günleri ile kendi potansiyelinizi keşfedin

25 – 26 – 27 – 28 – 29 Haziran tarihlerinde saat 17:00 – 19:30 arasında Tarla Alaçatı’nın doğa ile iç içe, huzur dolu ortamında Nefes ve Enerji Terapisti Dilek Okursoy’un gerçekleştireceği ‘Nefes Günleri’ terapisi başlıyor.

Atölyenin içeriği

Nefes Günleri boyunca her akşam profesyonel koç eşliğinde nefes terapisi ve meditasyonlar yapılıyor. Doğayla ve kendi doğanızla bütünleşecek, nefesinizle ve kendi potansiyelinizle tanışacak, sakinleşip hayatın tadını çıkarabileceksiniz.

25-29 Haziran arası her akşam gerçekleşecek atölyelerde ayrıca nefes analizleriyle kendinizi ve hayata bakışınızı daha iyi anlayacak, günlük hayatınızda rahatça kullanabileceğiniz farklı nefes açıcı ve farkındalık arttırıcı egzersizleri öğreneceksiniz.

Tarla Alaçatı
Tarla Alaçatı

Atölyeye Tarla Alaçatı’nın leziz ikramları da eşlik edecek. Bu yaz hayatınızda yeni bir kapı açmak, kendinizle, nefesinizle ve hayatla barışmak, keyifle yaşamak istiyorsanız Nefes Günleri’ne mutlaka katılın.

Dilek Okursoy kimdir?

dilek akursoy
Dilek Okursoy

33 yıldır bu dünyanın öğrencisi. Mühendislik altyapısı üzerine inşa ettiği kurumsal iş hayatından, nefesiyle ve potansiyeliyle tanıştıktan sonra ayrılan Dilek Okursoy, kendi yolunda yürümeye, yürüdükçe yolunu şekillendirmeye başladı. Hayata çocukluğundaki gözlerden bakmayı hatırlayınca farkındalığı ve keyfi arttı, bunu başkalarıyla da paylaşmak, ilham ve yoldaş olmak için yola çıktı. Bu yolda nefes terapistliği, koçluk, sistemik konstelasyon, inner speak, serafim enerjisi, şamanik enerji ve terapiler başta olmak üzere birçok eğitim aldı. Ömür boyu öğrenmeye, öğretmeye, hatırlamaya, hatırlatmaya, hayatın tadını çıkarmaya niyetli. Yaptığı terapiler ve eğitimlerle kendi niyetine ve bütüne hizmet ediyor. Etkinlikle ilgili daha detaylı bilgiye etkinliğin Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Atölye günlük katılım bedeli 170TL’dir. Katılım sınırlı olduğundan önceden rezervasyon yapmanız gerekiyor.
Rezervasyon için: 0532 446 3061

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!