TAG Heuer New York Fashion Week’e damgasını vurdu

İsviçre yapımı, avangart saat üreticisi TAG Heuer, moda haftası boyunca Amerikan moda ikonu ve ünlü iç mimar Iris Apfel’in katıldığı ve Monse tasarımcılarının eşlik ettiği IMG’s Pop-up Shop’ta yeni Link Ladies koleksiyonunu tanıttı.

TAG Heuer

TAG Heuer, tüm dünyanın gözünün üstünde olduğu, 8-15 Eylül tarihleri arasında 10 gün boyunca defilelerin sergilendiği New York Fashion Week’in bir parçası olmanın heyecanını yaşadı.

Tasarım endüstrisinin Amerikan modasının arkasında yer alan yaratıcılığı izlemek üzere buluştuğu New York Fashion Week’te, TAG Heuer de moda sahnesinde yerini aldı. Moda haftası kapsamında gerçekleşen Monse defilesinde ön sırada oturan ve kolunda TAG Heuer’in yeni kadın koleksiyon modellerini sergileyen iç mimar ve moda ikonu Iris Apfel, markanın yeni dostu (yüzü) olarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı!

Iris Apfel

TAG Heuer desteklediği Monse defilesinin ardından after party etkinliğinin de ana sponsorları arasında yerini aldı. Ayrıca, moda haftası boyunca IMG’s Fashion Pop-Up Shop’ta moda ve teknoloji dünyasının buluştuğu TAG Heuer Connect akıllı saat modeli de sergilendi.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!