Sülfatsız, egzotik ve doğal güzellikten yana: OGX ile “saçın ne istiyorsa o”

Ne kadar uğraşırsanız uğraşın hayallerinizdeki saçlara kavuşamıyor olabilirsiniz. Güzelliğin yanı sıra sağlıklı saçlar için de doğal içerikli, sülfatsız bir ürün arıyor olabilirsiniz. İşlem görmüş; boya, balyaj, fön derken yıpranmış saçlarınız parlasın, sağlıklı görünsün ve eski canlılığına kavuşsun istiyor; işlem sonrası sülfat içeren şampuanlar saçlarınızı daha da yıpratır diye korkuyor olabilirsiniz. Belki de henüz hem saçınızın ihtiyaçlarını karşılayan hem de harika kokan bir şampuan karşınıza çıkmamış olabilir.

Henüz aradığınızı bulamadıysanız, size harika bir haberimiz var:  “Saçın ne istiyorsa o” sloganıyla “mükemmel” saçlar göstermeye çalışmak yerine, saçların doğal güzelliğini ortaya çıkartmayı hedefleyen OGX; saçların daha dolgun, daha pürüzsüz, daha düz, daha kıvırcık, daha canlı görünmesini ve dayanılmaz kokmasını sağlıyor.

Çünkü asıl önemli olan, saçınızla ilgili neyi sevdiğinizin farkına varmanız ve onu daha çok sevmeniz!

Neden OGX?

  • Güzelliğe kendine has bir bakış açısı ile yaklaşır ve saçınızın doğal güzelliğini ortaya çıkarmayı hedefler
  • Egzotik içerikleri ve mükemmel kokularıyla saçlarınızı daha çok sevmenizi sağlar.
  • Saç tipinize ve saçınızın tüm ihtiyaçlarına yönelik farklı ürün grupları sunar.
  • Farklı ürün grupları, saçınızın dönemsel ihtiyaçlarına göre birlikte ya da dönüşümlü olarak kullanılabilir.
  • Sürdürülebilirliğe önem verir.
  • Ve en önemlisi; OGX ürünleri sülfat içermez. Neden sülfatsız şampuan diyecek olursanız; saçları yıpratıcı bir etkiye sahip olan sülfat içeren saç ürünleri, özellikle işlem görmüş saçlar için tavsiye edilmez.


Hayalinizdeki saçlara kavuşmak için saçınızın ihtiyaçlarına yönelik pek çok seçenek sunan OGX ürünlerinden en sevilenleri keşfetmek için Uplifers ekibi olarak hazırladığımız videoyu izleyebilir; ürün detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz:

OGX Biotin & Collagen ile dolgun ve parlak saçlar

Doğal ve çabasız saç modellerinin öne çıktığı günümüzde, daha dolgun ve sağlıklı görünen saçlarla dikkat çekmek için mükemmel hacim verici formülüyle OGX Biotin & Collagen sizi bekliyor.

Sonbahara giriş yaptığımız bu günlerde, saçlarınız geride bıraktığımız yaz boyunca güneşin ve denizin kurutucu ve yıpratıcı etkisiyle nemini kaybedip kırılmaya başlamış ve olduğundan daha zayıf görünüyor olabilir. OGX Biotin & Collagen içeriğindeki Vitamin B7, kolajen ve hidrolize buğday proteini sayesinde saçlarınızın daha dolgun ve parlak görünmesi mümkün! Özellikle boyalı, balyajlı, işlem görmüş saçlarınızın istediğiniz görünüme ulaşması için OGX her zaman yanınızda.

Neden OGX Biotin & Collagen?

OGX Biotin & Collagen’in içeriğindeki vitamin B7 hücrelerin yenilenmesine yardımcı olarak saçın incelmesini ve kopmasını önlerken, kolajen vücudun atığı olan ve saçın yapısını, dolgunluğunu bozan serbest radikallere karşı savaşıyor. Böylece saç tellerinin çapı artıyor. Yine formülünde kullanılan hidrolize buğday proteini ise saçın nemli kalmasını sağlarken hacim veriyor. İçeriğindeki kolajen saçlara hacim verirken; diğer bileşenler yıpranmış saçı besliyor ve canlandırıyor. 

Ekstra güçlü, nemli ve canlı saçlar için OGX Argan Oil of Morocco

Özellikle boyalı ve işlem görmüş saçların bir süre sonra güçsüz, nemsiz ve mat bir görünüme bürünmesi herkesin ortak sıkıntısı. Saçlara ekstra güç, parlaklık ve canlılık vermek istiyorsanız OGX’in Argan yağı içerikli Argan Oil of Morocco serisini denemelisiniz.

Argan yağının faydaları yüzyıllar önce Faslı kadınlar tarafından keşfedilmiş ve Faslı kadınlar bu yağı yüzyıllar boyunca ciltlerini ve saçlarını beslemek için kullanmışlar. Argan yağı, argan ağacının meyvelerinin çekirdeklerinin ezilmesiyle elde edilen tamamen bitkisel bir yağ türü olmakla beraber; Fas’ta yetişen bu yağın faydaları, içerisinde barındırdığı A, C, F ve E vitaminleri ile omega 3 ve omega 9’da saklı.

Neden OGX Argan Oil of Morocco?

OGX, içeriğinde bulunan Argan Yağı ve ipek proteini ile birlikte özel ve etkili bir saç serisi sunuyor. İçeriğindeki E Vitamini ile kuru, yıpranmış saçları iyileştirmeye yardım eden argan yağı aynı zamanda antioksidanlar yardımıyla zayıf telli saçları güçlendirir ve saçları zararlı UV ışınlarından korur. İpek proteini ise saç diplerini sakinleştirir ve nem kaybının önüne geçerek, saçların elektriklenmesini önler ve pürüzsüz, ipeksi saçlarınızı ortaya çıkarır.

Elektriklenme karşıtı OGX Brazilian Keratin Smooth OGX Brazilian Keratin Smooth

Yaz günleri boyunca deniz ve güneşin etkisiyle yıpranan saçların kuru ve kabarık bir görünüme bürünmesi herkesin ortak sıkıntılarından. Saçlarınıza düz ve pürüzsüz bir görünüm kazandırırken ekstra nemlilikte sağlamak istiyorsanız, OGX’in Brazilian Keratin Smooth serisi tam size göre.

Kabarık ve kuru saçlar için düzleştirici etkiye sahip olan Brazilian Keratin Smooth serisi, içeriğinde bulunan Hindistan cevizi yağı, keratin proteinleri, avokado yağı ve kakao yağı formülü sayesinde saçlarınızı güçlendirerek yumuşacık bir yapıya sahip olmasını sağlıyor.

Neden OGX Brazilian Keratin Smooth?

Saçları nazikçe nemlendiren şampuan ve bakım kremi aynı zamanda içeriğinde bulunan keratin proteinleri sayesinde saç katmanlarının düz ve pürüzsüz olmasını da sağlıyor. Saçların elektriklenmesini önleyen aynı zamanda, ışıltılı bir parlaklığa kavuşmasını istiyorsanız bu seri tam size göre… Egzotik kokusu ve dokusuyla saçlarınıza hak ettiği bakımı yapabilirsiniz.

OGX ürünleriyle tanışmak için tıklayın.

 

OGX ürünlerini tanıttığımız içerik ve video, OGX katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement