Stil sahibi gelinler için 2014 yazının en trend gelin saçı modelleri

Yaz mevsiminin gelişi, aynı zamanda yaklaşan düğünlerin de habercisidir. En özel günlerinde her şeyin mükemmel olmasını isteyenler, hazırlıklara aylar öncesinden başlarlar. Bu hazırlıkların en çok zaman alan kısmı da hiç şüphesiz gelinin gelinlik, saç ve makyaj seçimidir.

Sizlerle daha önce 2014 yılına damgasını vuracak olan gelinlik modellerini paylaşmıştık. Eğer düğününüze az bir zaman kaldıysa ve gelinlik seçiminizi hala yapamadıysanız size tavsiyemiz, klasik modellerden vazgeçmemeniz.

Gelinlere Özel Saç Modelleri
Gelinlere Özel Saç Modelleri

Gelinlik seçiminden sonraki en önemli konu ise, seçtiğiniz gelinliğin hakkını verebilecek bir saç modeli. Unutmayın ki gelinliğiniz ne kadar güzel olursa olsun, o gelinliğe uygun olmayan bir saç ve makyajla tamamlandığında korkunç sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle saç stilinize karar vermek de en az gelinlik seçimi kadar uzun ve zahmetli bir iş.

Uplifers olarak saç modelinizi seçerken size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz saç modellerini bir araya getirdik.

Bu sezon gelin saçlarında  ensede topuzlar ön plana çıkıyor. Geçtiğimiz yılın aksine abartılı ve kalabalık topuzlar değil, daha sadece ve dağınık modeller tercih edilmesi gerekiyor. Hatta sadeliği biraz abartıp saçınızı evde kendiniz bile yapabilirsiniz 🙂

İri dalgalar her sezon olduğu gibi bu sezon da dağınık topuzların vazgeçilmezlerinden. Daha doğal ve romantik topuzları tercih edenlerin ise değişmez modeli örgüler.

Uzun, kısa, koyu,açık farketmeksizin, her saç tipi için uygun, birbirinden şık gelin saçı modelleri;

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!